Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Az LMBTQ előadók miért mindig...

Az LMBTQ előadók miért mindig csak ilyen polgárpukkasztó, igénytelen műsorokat képesek csinálni?

Figyelt kérdés

Most egy transz vetkőzött meztelenre a Friday Night Showban. A cenzúrázatlan verzión látszik, hogy még a nemi szervét is hozzányomkodja a billenytyűkhöz.

Ha ezt egy heteró csinálná és nem egy "LMBTQ-személy", abból mekkora botrány lenne?

https://www.youtube.com/watch?v=SAZXX36MV3w



#LMBTQ #friday night show
2022. nov. 9. 11:53
A kérdező szavazást indított:
Tetszett a show
Közömbös vagyok, nem izgat fel
Be kéne tiltani
24 szavazat
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
87%
Mert amikor nem "polgárpukkasztó és igénytelen", akkor nem is tudsz róla, hogy meleg.
2022. nov. 9. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
94%

Én nem emlékszem, hogy Osváth Zsolt, Freddy Mercury vagy pl Neil Patrick Harris, esetleg Eliza Gonalez valaha is cisnált volna hasonlót.

A felsorolás elég random lett, de mindegyikőjük közönség előtt szereplő LMBTQ személy. Most cska ők jutottak eszembe, na.

2022. nov. 9. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:
76%
Osváth Zsolt egy lapon említve a többi személlyel. 🤣🤣
2022. nov. 9. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim ***** válasza:
86%

Mert akkor nem kell humort vagy művészit előadni, az obszcenitás bőven elég a közönség többségének. Ehhez még homokosnak se kell lenni, csak nézd meg a Mucsi vagy Gálvölgyi-fél humort vagy az összes káromkodó stand-upost, ahol a tapsvihar a bmeg/kvaanyád beszólás után a legnagyobb. Erre van igény.

Nem vagy vicces vagy tehetséges? Lóbáld a tököd vagy villantsd a sunád.

2022. nov. 9. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 anonim ***** válasza:
100%
3, próbáltam magyar szereplőt is mondani, de kb itt merült ki a téma:D ény, hogy Mercury mellett egy youtubert említeni nagyon aránytalan, de na, nekünk ez jutott:D Ennek ellenére tény, hgoy mindkettő LMBTQ személy, mindkettő szerepel(t) közönség előtt és egyik sem tett semmiféle megbotránkoztató dolgot. Ok, Mercury időnként női ruhában volt, de kb ennyi.
2022. nov. 9. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 anonim ***** válasza:
88%
Nem nyitottam meg a linket, mert nem érdekel az ilyesmi. Téged meg igen, úgy látszik...
2022. nov. 9. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 anonim ***** válasza:
20%
Mert feltűnési viszketegségben szenvednek, miközben nincs tehetségük semmihez.
2022. nov. 9. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 A kérdező kommentje:

"egyik sem tett semmiféle megbotránkoztató dolgot. Ok, Mercury időnként női ruhában volt, de kb ennyi."


:D

2022. nov. 9. 12:31
 9/28 A kérdező kommentje:
6; azért annyira mégiscsak érdekel, hogy a kérdést megnyitottad és kommenteltél is hozzá.
2022. nov. 9. 12:32
 10/28 anonim ***** válasza:
33%

Freddy idejében nem tudom volt-e már LMBTQ mozgalom, vagy ha volt is, nem volt ekkora lobbija.

Ő igazából csak felvállalta, amit már mindenki tudott vagy sejtett róla, de nem ezzel próbált érvényesülni, nem haknizta tele ezzel a médiát.

Őt amúgy még a legvadabb homofóbok által sem hallottam soha szidni.

Persze nem lehet mindenki akkora tehetség, mint ő, de szerénység tekintetében volna mit tanulnia tőle a többi melegnek.

2022. nov. 9. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!