Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Keményebb fellépést követel a...

Keményebb fellépést követel a német kormány Magyarországgal szemben. Mire nem kaptak elég garanciát?

Figyelt kérdés
[link]
2022. nov. 10. 14:56
1 2 3 4
 31/37 DK-s ***** válasza:
91%

#29-nek:


Kettős értelmezése lehet a kérdésednek:


-Ha azt kérdezed hogy konkrétan miért DK-s a nick-nevem, akkor a válaszom az hogy azért, mert párttag vagyok és felvállalom.


-ha azt kérdezed hogy miért lettem DK-s párttag, az nagyon bonyolult és összetett. Ideológiailag kommunista vagyok, aki tenni akar valamit, de a kommunista vonal itt nálunk egy vicc. Kompromisszummal náluk kötöttem ki.


Én lehetőleg nem pofázok a DK "színeiben" a DK ellen, ők pedig tiszteletben tartják az eltérő véleményemet mint magánemberét.

Ez nem könnyű, mert például enyém a facebook-on a DK Baranya megyei csoportja, 11.000 taggal. Persze nem csak baranyaiak.

2022. nov. 11. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/37 anonim ***** válasza:
78%
Köszönöm az őszinteséged. Akkor megkérdezem, h véleményed szerint a Gyurcsány-kormány alatt milyen volt az EU-s pénzek kezelése nálunk ?
2022. nov. 11. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/37 anonim ***** válasza:
0%
#31: Mondjuk abból is tudtam, hogy egy primitív bunkó vagy, hogy lámpavasat emlegetsz, de hogy kommunistaként egy globálkapitalista párt tagja legyél, mutatja, hogy tényleg az vagy.
2022. nov. 11. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/37 DK-s ***** válasza:
40%

#32-nek:


Remélem nem várod el, hogy tizen-akárhány évre visszatekintve napra készen képes legyek érvelni.


Én annyival foglalnám össze, hogy ahhoz képest hogy a "patás-ördög" féle "elqrt" Gyurcsány volt,plusz egy GAZDASÁGI VILÁGVÁLSÁG, egész jól kijöttünk belőle gazdaságilag. Szinte csak a szele csapott meg minket!


Számomra a tények beszélnek, nem a szavak. Nem szeretnék kipróbálni egy gazdasági világválságot Orbánnal. Ő csinál lokális válságot magától is, nem kell ide "világszint".

2022. nov. 11. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/37 anonim ***** válasza:
56%

Miért kell azt hazudni, hogy az EU-n belül csak Magyarországon van lopás? Vagy van egy határérték, ameddig szabad lopni az EU-ban? Mennyi az a határ?

Továbbá a németektől mikor tartottak vissza pénzeket? Hiszen rengeteg korrupciós botrányuk volt/van (a teljesség igénye nélkül):


-Volkswagen

-Siemens

-DaimlerChrísler

-A francia "Faurecia" nevű cég vesztegetése az Audi, BMW, és a Volkswagen felé

2022. nov. 14. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/37 anonim ***** válasza:
34, olyan jó volt, hogy már EU tagok voltunk, de még úgy se voltak képesek lehivni az EU-s támogatások nagy részét, meg IMF hitelt vettünk fel. TÉnyleg remekül kikormányozott minket GyF a világválságból.
2022. nov. 14. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/37 anonim ***** válasza:

34


Gyurcsányék alatt hogyan fordulhatott elő egy hatalmas metróépítési korrupciós botrány? Hiszen ők sohasem lopnak...

2022. nov. 14. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!