Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Putyin nem számított ekkora...

Putyin nem számított ekkora nyugati ellenállásra és támogatásra a háború kapcsán?

Figyelt kérdés
Jómagam kezdetektől fogva elítéltem az orosz agressziót, de bevallom én sem számítottam ekkora ellenállásra. Lehetséges, hogy Putyin is elszámította magát és akár már bánja az egészet?

2022. nov. 11. 17:02
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
32%
2# Putyin nem pszichopata mert akkor Churchill is az volt . Egyszerűen csak borzasztóan okos és ezt ki is használja
2022. nov. 12. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
35%
#4: az ukrán hadsereg csak azért nem esett még mindig szét, mert már 2014-től ott volt a NATO Ukrajnában. Februárban a "színpad" már kész volt. Nyugaton se hülyék dolgoznak a hírszerzésnél.
2022. nov. 14. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
60%
#12 ha kész lett volna "színpad" akkor februárban pár nap alatt moszkváig verik vissza a szovjet hadsereget...
2022. nov. 15. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!