Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Oroszországnak gyakorlatilag...

Oroszországnak gyakorlatilag befellegzett?

Figyelt kérdés
Elvesztette kereskedelmi partnereinek és kapcsolatainak jó részét, katonailag leszerepelt, a világ szemében pedig egy agresszor terrorista állam. Milyen jövő vár így az országra?

2022. nov. 13. 21:41
1 2 3
 21/27 anonim ***** válasza:
88%

#20

Látom te súlyosan Kremlkárosult vagy.


Valószínűleg szép lassan lerohad az egész Föderáció. Könnyen kiválhat majd Tatárföld, Jakutföld, Baskíria, Csecsenföld és a többi. Elveszítették legfontosabb piacukat, hadseregük súlyos veszteséget szenvedett. Oroszország már csak az atombombái miatt lesz tényező, de abban is csak korlátozottan. Papírmedve a medve.

2022. nov. 14. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 anonim ***** válasza:
11%
Látom megy bőven az agymosás. Lepontozzátok azt, aki realisztikus érveket próbál megfogalmazni. Azt pedig felpontozzátok aki a nyugat által nyomott propagandát bekajálja és elhiszi hogy oroszországnak annyi.
2022. nov. 15. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 anonim ***** válasza:
72%
Semmi gond utolsó, ugyanez szokott pl választások előtt is lenni, most is hasonló a helzet, majd trjünk vissza rá ha vége a háborúnak.
2022. nov. 15. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 A kérdező kommentje:
#23: Egyáltalán nem hasonló. Magyarországon van 3 millió Fidesz szavazó, ezzel mindent visznek, ez vitathatatlan. Ezzel szemben most egy egész világot érintő konfliktusnak vagyunk szemtanúi, amelyben a fejlett világ elítél egy agresszort.
2022. nov. 16. 00:03
 25/27 anonim ***** válasza:
25%
Én arra céloztam vele, hogy a baloldaltól megszokott, hogy néha úgymond nem a realitás talaján maradva remélnek.
2022. nov. 16. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 A kérdező kommentje:
#25: Ezt értem, de szerintem a kettőnek nincs köze egymáshoz. Nem törvényezerű, hogy minden az ellenzék véleményének ellenkezőjeképpen történjen csak azért, mert a választást sokak várakozása ellenére elvesztették. Pláne nem egy sokváltozós nemzetközi helyzetben.
2022. nov. 16. 00:18
 27/27 anonim ***** válasza:
61%
Akkor még jobban pontosítom: Itteni helyzetre akartam rámutatni a 22-es kommentjére, hogy azokban a helyzetekben is ugyanez volt, hogy ha valaki mindenféle direkt beszólogatás stb nélkül leírta a véleményét, hogy nem az ellenzék az esélyesebb, akkor azonnal lepontozták.
2022. nov. 16. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!