Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Nem látok magyar felsővezetői...

Nem látok magyar felsővezetői kiállást Lengyelország és a NATO területének védelme mellett, miért?

Figyelt kérdés

Számtalan környező ország felsővezetői vagy akár miniszterelnökei nyilatkoztak, hogy kiállnak mind Lengyelország, mind a NATO minden "porcikája" mellett és meg fogják védeni azt.


Magyar részről nem történt semmi, Orbán lapít!


Miért?



2022. nov. 15. 23:19
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
17%
De ha pontosan tudod, hogy Katika OV szócsöve, akkor nem qrva mindegy neked kinek a szájából hallod?Te ennyire szerelmes vagy Orbánba, vagy csak ennyire butus vagy?
2022. nov. 16. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
100%
11: az volt a kérdező problémája, hogy senki sem NYILATKOZOTT. Én leírtam, hogy de igen. Az már nem tartozik ide, hogy ki fideszes és ki ellenzéki. Nyugodjatok már meg, baszki.
2022. nov. 16. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
47%
#12 Pardon?Hogy jön ide a fidesz meg az ellenzék?Én sem vagyok fideszes, de pont ezt pofázom a kérdezőnek, hogy nyilatkozott a köztársasági elnök.Erre azzal jön, de hogy az csak dísz, mert Orbán a fontos.Dehát Katika az Orbán szája, nem mindegy akkor ki nyilatkozik?Nyilatkoztak.Te sem érted ezek szerint mit írok.
2022. nov. 16. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:

A nyilatkozatok arra jók hogy bizonyos dolgokat töröljenek vele kb.


A gyakorlatban meg csak a szövegelés megy, esetleg titokban megrongálnak egy-egy víz alatti vezetéket és hasonlókat, de mikor cselekedni kell akkor már nem olyan bátrak.

2022. nov. 16. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
36%

Az, Orbán lapít, a te idióta nyelvtársaid meg ganéba hajtották Európát.

A fajtádon kezd a számonkérést, szabadelvűkém.

2022. nov. 16. 02:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 A kérdező kommentje:
Milyen Európát? Érdekes a környező országokat nem viseli meg ennyire a válság, mint Magyarországot! Nem kellett volna annyit lopni, meg nem ártana az oroszok seggéből kihúzni a nyelvetek!
2022. nov. 16. 03:17
 17/17 anonim ***** válasza:
100%
Nem értem kérdező, NATO válaszcsapást akarsz Ukrajnara? Normális vagy?
2022. nov. 16. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!