Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Csak szerintem tolják túl ezt...

Csak szerintem tolják túl ezt a lengyel "rakétatámadást", hogy a csapból is ez folyik? Eltévedt egy meghibásodott rakéta, na bumm!

Figyelt kérdés
A nagy biztonságpolitikai szakértők adják a hülyébbnél hülyébb interjúkat, meg összeesküvés elméleteket (nato elleni támadás blablabla). Uncsi.
2022. nov. 16. 11:53
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
82%
Ha a te fejedre vagy a lovaidra esne, akkor gondolom nem így állnál hozzá
2022. nov. 16. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
Azzal kell foglalkozni ami az embereket érdekli. Most ez érdekli az embereket ami érthető mert csak a vezetők döntésén múlik majd, hogy megdöglünk e vagy sem.
2022. nov. 16. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%

Hát szerintem azért nem okés a dolog.

Egyrészt fontos tudni, hogy ki lőtt át a lengyelekhez.

Az én meglátásom szerint az ukránok voltak.

Egy orosz rakétákat lelőni akaró légvédelmi rakéta ment rossz helyre.... ennek azért vannak következményei!

Ráadásul mikor cseszik el újra??

Mi van, ha orosz rakétával, provokációt hajtanak végre, hogy a NATO t belerángassák a háborúba?? Az sem kizárt....

2022. nov. 16. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
58%

Túltolni :)))

December 16: csak odébb fújta a hatalmas szél azt az atombombát, na bumm, mit kell ezt túltolni :)))

2022. nov. 16. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
89%
Nem sikerül tartani a No nuke Novembert 🙄. Az Oroszok vagy az Ukránok túllőttek a célon.
2022. nov. 16. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:

Igenis túltolják!

Előre megmondom: nem lesz belőle SEMMI!

Nem lép be a nato a háborúba, az ukránok max bocsánatot kérnek, kis diplomáciai ejnye-bejnye, szájkarate, ennyi.

Én szóltam előre, de generálják csak róla a napi 100 cikket, ahol már a szomszéd tehene is megszólal.

2022. nov. 16. 12:06
 7/15 anonim ***** válasza:
65%

#6 De ha idegesít akkor miért olvasod és miért nyitsz ki erről egy kérdést?


Ezzel csak tovább bosszantod magad. Egyébként be tudod állítani, hogy milyen témában ne jelenjenek meg hírek vagy akár egész híroldalakat is tudsz blokkolni.


De helyette itt vered magad.

2022. nov. 16. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%
Reggel bejövök dolgozni, ukrajnai menekült kollégám mivel kezdi: "Hallottad a hírt, hogy tegnap Oroszország rakétát küldött Lengyelországba?" :O :)
2022. nov. 16. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
A te fejedre is ráeshetne 1 az nem lenne hír.
2022. nov. 16. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%

Megyek, veszem a sörétest.

Leszedek egy-két osztrák parasztot, azátn a román határon is lőgyakorlatot tartok. Hátha beesik néhány szőrös talpú. Nem egy akkora ügy ez.

Mi baj lehet, nem?

2022. nov. 16. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!