Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Putyinak elfogyott a türelme...

Putyinak elfogyott a türelme ezek szerint, betelt a pohár ?

Figyelt kérdés

Öngyilkos lett, 4 pisztollyal 5-ször lőtte magát mellkason.

Öt golyóval a mellkasában találtak rá a vlagyivosztoki mozgósítást szervező tisztre


2022. nov. 16. 19:46
1 2 3 4
 1/36 anonim ***** válasza:
81%
Semmi különleges, csak plusz egy a rejtélyes halálesetek sorában.
2022. nov. 16. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/36 hypno ***** válasza:
84%

Ha valaki a forrást követelné

[link]

[link]

2022. nov. 16. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/36 A kérdező kommentje:
Emberek lehet nevetni más embernek a baján de ez cseppet sem vicces gondoljátok magatokat az áldozat helyében szerintem egyből nem lenne kedvetek nevetni egyáltalán más ember halálán szégyelljétek magatokat! Putyin ezzel is példát mutat nekünk hogy nem érdemes semmibe venni Őt mert meg mutatja ki a Fönők itten vagy kussolsz vagy meghalsz ez nem vicc ez a való élet. Nem hiszem hogy bárki is szivesen lenne az áldozat helyében. Ezt le irtam a Facebookon és igy is gondolom.
2022. nov. 16. 19:53
 4/36 A kérdező kommentje:
Én ha célpont lennék max a föld alá bujhatnék mert tuti ki nyiratna nincs hova menekülj
2022. nov. 16. 19:55
 5/36 anonim ***** válasza:
97%
Meghalt az egyik háborús bűnös? Úgyis jó. Eggyel kevesebb per lesz Hágában.
2022. nov. 16. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/36 anonim ***** válasza:
15%
Ballib tanulatlanik mar megint le fogjátok magatok egetni,mint raketákkal ha meg nem erősített dolgot terjesztetek
2022. nov. 16. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/36 hypno ***** válasza:
87%

#3


Úgy érted, hogy ez ám a kívánatos rendszer? Ez az igazi keresztény értékrend?


Szerintem meg az olyan embereket akik ilyen rendszereket üzemeltetnek, egyszerűen ki kellene irtani.

2022. nov. 16. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/36 anonim ***** válasza:
71%
A mandiner egyedül több cikket közölt az orosz raketarol, mint a teljes ballib sajtó, de köszi a kommentárt azért.
2022. nov. 16. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/36 A kérdező kommentje:
Picit mosolyogtam de éppen azért nem túl vicces más ember halálán nevetni szerintem ennyiről van szó csak
2022. nov. 16. 20:03
 10/36 anonim ***** válasza:
91%
Kivégeztek egy gyilkost, ezen azért nem fogunk sírni.
2022. nov. 16. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!