Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Nem ironikus, hogy az oroszokn...

Nem ironikus, hogy az oroszoknál nincs fűtés a szankciók miatt?

Figyelt kérdés

Úgy látszik a szankciók mégis működnek, nem is kicsit.


[link]



2022. nov. 29. 10:03
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
60%
Ez a hanyatló nyugat?
2022. nov. 29. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:
26%

Tegyük fel hogy igaz és halálra fagynak oroszok a saját házaikban lakásokban , viszont még mindig nem látom hogy fognak ezzel háborút nyerni Amerika, és az ukrajnai bábállam, meg EU amerika kolóniája.


Mivel az orosz történelem vége láthatatlan szenvedésröl szól ,eléggé megszokták, a cárok, sztálin saját népét írtó vérszomjas diktátor stb.

Szóval belsőleg biztos nem fog összeomlani, itt viszont nehezebben fogjuk viselni ha tovább romlik az életszinvonal

2022. nov. 29. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 Molyember ***** válasza:
68%

Az még ironikusabb, hogy emellett már megint stratégiai bombázókat láttak műholdképeken, rajtuk KH-101 és 555-ös rakétákkal, úgyhogy megint szét lesz bombázva Ukrajna. És ha szerencsénk van, akkor csak Ukrajna.

Egyszerűen nem hiszem el, hogy milliárdnyi embert szopat Putyin, csak mert szar gyerekkora volt. Ez a háború rossz Ukrajnának, rossz Európának, és kibszottul rossz az oroszoknak is. Mégse állítják meg, pedig ez lenne az egyetlen esély, hogy Oroszországban is normalizálódjon a helyzet. A mozgósítás óta nem nagyon fogynak a Z betűs ruhák, Putyin nem beszél az oroszokhoz, még megrendezett körülmények között sem, most helyenként nincs fűtés, a nyugattól elzárták magukat, a frontra meghalni küldik a mobikat, a szárazföldi haderejük megroppant, nemzetközileg lejáratták magukat, és mi a megoldás? Így van, rakétáznak tovább. Én elhiszem, hogy Putyinnak nincs más lehetősége, de Oroszország nem Putyin, és biztosan vannak körülötte nem teljesen hülye emberek, akik látják, hogy ez reménytelen, és minden kilőtt rakétával magukat is támadják.

2022. nov. 29. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 anonim ***** válasza:
68%

"nem látom hogy fognak ezzel háborút nyerni"


Nem ezzel fognak háborút nyerni, ez a cikk csak arról szólt, hogy nem igaz, hogy nekünk ártanak jobban a szankciók.


A háborús nyomásgyakorlás kapcsán is érdekelne, mi lenne a te jobb ötleted.


A közhelyesen konteós "EU amerika kolóniája" maszlagra nem reagálnék.

2022. nov. 29. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 anonim ***** válasza:
45%

Engem egyébként nem érdekel hogy az oroszoknak rosszabb vagy nekünk.

Azt tudom hogy Amerika nagyon profitál a háborúból és többszörös áron kell beszerezni az EU-nak az amerikaiktól.

A másik hogy az én életszinvonalam és a magyaroké romlott, megmondom öszintén nem érdekel hogy az oroszoknak sokkal rosszabb, a valóság az hogy EU és Oroszok is veszteni fognak, de amerika hatalmas gyöztes lesz.

Az ukránok támogatása meg nevetséges magyar részről, magyar nyelvet is betiltották kárpátalján rendszeresen vertek félholtra magyarokat mert megmertek magyarul szólalni.

Szóval engem nem érdekel se az orosz párti proganda se az ukránpárti, a tények hogy borzalmas helyzetbe vagyunk nem változtat egyik sem.

2022. nov. 29. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 Demion ***** válasza:
62%

#2

"még mindig nem látom hogy fognak ezzel háborút nyerni Amerika, és az ukrajnai bábállam, meg EU amerika kolóniája."


Pont úgy, ahogy az összes többi háborút is elvesztették a ruszkik az elmúlt 200 évben, amikor nyugati fegyverekkel kerültek szembe, míg őket nem támogatta nyugatról senki.

2022. nov. 29. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 anonim ***** válasza:
61%
A Fideszpropaganda erről nem számol be, csak arról hogy Moszkvában mint az orosz mintavárosban minden megy ugyanúgy tovább. Nekem is van ismerősöm aki nem Moszkvában él, ő is mondja hogy angyon érzik a szankciókat.
2022. nov. 29. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 anonim ***** válasza:
19%
Az hogy mi halálra fagyunk nem számít, mert más is. Legalább megdöglik a szomszéd tehene is ugye? Ilyen hozzáállásuk is a liberálisoknak van😡
2022. nov. 29. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 anonim ***** válasza:
Utolsó szerintem még most nem fogunk halálra fagyni de jövö télre valószinűleg már nem lesz elég gáz.
2022. nov. 29. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 anonim ***** válasza:
4%
Van ott fűtés pávuskám, jobb mint nálad. :)
2022. nov. 29. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!