Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Hol tartana most Ukrajna, ha...

Hol tartana most Ukrajna, ha senki nem avatkozott volna bele, semmilyen szinten?

Figyelt kérdés
Illetve úgy ampakk az egész világ, az érintett országokkal?

2022. dec. 1. 10:31
1 2
 11/17 A kérdező kommentje:

Igen, febr 24 óta gondoltam.

Ha Gorbacsov óta nem szólt volna bele senki, semmilyen formában, lehet, a helyzet változatlan marad.

Ki tudja?

2022. dec. 1. 11:42
 12/17 anonim ***** válasza:

Kérdező! Ez megvan? 2008


[link]

2022. dec. 1. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 A kérdező kommentje:

Hm, érdekes.

Gondolom változik a színtér, mint az oviban, amikor pistike még tompikát verte a szünetben, majd hazafele menet elkérte mégis a legókészletét.

Vannak elvek, amiket betartanak, kérdés, milyen bugyiban van az alany.

Kérdeztem ezt teljesen pártfüggetlenül. :)

2022. dec. 1. 12:00
 14/17 anonim ***** válasza:
Láttad a videót? Ezek szerint az oroszok se tartották be, akkor alázattal kérdezem ?!
2022. dec. 1. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:

Attól függ, mit értünk "semmilyen szinten" beavatkozáson. A háború egy orosz "beavatkozással" kezdődött, anélkül Ukrajna kb. olyan ország lenne, mint 8-10 éve volt.


Ha csak a háború eleje óta: két és fél hónappal ezelőtt egy Svájcban élő ukrán kollégával beszélgettem, ő azt mondta, hogy a nyugati segítség nélkül Ukrajna gazdaságilag már rég összeomlott volna. Ezt csak arra fel mondom, hogy lehet, hogy nem is a katonai, hanem a gazdasági segítségnyújtás a fontosabb. Nyilván a katonai is számít, de emlékeztetek, hogy az első orosz támadást még az ukránok maguk visszaverték Kijev alól, pedig mindenki, a Kreml és a Pentagon is arra számított, hogy az orosz csapatok megindulása után Kijev 2-3 nap alatt elesik. Ehhez képest az ostromgyűrűt nem tudták bezárni az oroszok, sőt, még csak a külvárosokon se jutottak túl.

2022. dec. 1. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 kretens ***** válasza:
70%
Oroszország közvetve több ország ellen is háborúzik Ukrajnában.Ukrajna már annyi fegyvert pénzt és külföldi zsoldost kapott ami jóval felülmúlja főleg hadfelszerelés terén amit az Usa Vietnám Irak Afganisztán ellen bevetett.És akkor még nem számoltuk bele a nato által küldött fegyverarzenált.És ennek ellenére nem tudnak legyőzni kétszázezer Orosz katonát.Az istennek hitt hiper-szuper nyugati légvédelmi rendszerek amit Ukrajna kapott nem tudják megakadályozni elháritani az Orosz rakétazáport.
2022. dec. 1. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 A kérdező kommentje:

Ja, láttam, köszi, az ilyenek nyitják fel néha az ember szemét.

Azt se tudtam, lerohanták Grúziát az Oroszok valamikor.

Nem volt még akkor internet?

Vagy csak 2 darab t-52 volt a ruszkik részéről a hadsereg.

Nem hallottam róla komolyan.

2022. dec. 2. 09:24
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!