Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » A demokraták miért hagyják,...

A demokraták miért hagyják, hogy az LMBT ilyen módon közelítsen a gyerekekhez?

Figyelt kérdés

[link]


Felnőtteknek szóló, péniszt ábrázoló kártyákkal játsszatják most épp őket.



2022. dec. 2. 16:28
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
40%
A republikánusok miért hagyják, hogy a papok "olyan" módon közelítsenek a gyerekekhez?
2022. dec. 2. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:

1; nem hagyják, csakhogy ez nem derül ki sokszor.

Itt viszont teljesen nyilvánosan zajlik ez a gyermekmegrontás vagy nem tudom minek nevezzem.

2022. dec. 2. 16:39
 3/11 anonim ***** válasza:
88%
a papok felett az egyház bíráskodik, nem szívlelem a vallásokat,meg nem is védeni akarom a papokat,de vatikán elméletben kutat az ilyen esetek ügyeiben
2022. dec. 2. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
11%

"A demokraták miért hagyják"


Rosszul teszed fel a kérdést...

A demokraták azok, akik szeretnék, hogy ezek megtörténjen.

Sőt, támogatják is ezeket a szervezeteket.

2022. dec. 2. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
79%
hirado.hu 🤣🤣🤣
2022. dec. 2. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Floridában republikánus többség van, republikánus kormányzóval.
2022. dec. 4. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
91%

Én azt nem értem, hogy a közmédiában és a többi lakájmédiumban miért kutatnak lázasan az ilyen cikkek után és hoznak le minden egyes ilyen esetet, még akkor is, ha az egy amerikai isten háta mögötti poros kis településen történt, azt sugallva, hogy nyugaton az ilyenek teljesen normálisak és elfogadottak. Egyszer megnéztem pár baloldali és jobboldali médiumot és a jobboldaliakon tízszer annyi cikket találtam LMBTQ témában, mint a baloldaliakon, jellemzően ehhez hasonló gumicsont-eseteket. Ezek csak arra jók, hogy fokozzák a közhangulatot és az LMBTQ emberek ellen hangolják a közvéleményt. A közmédia majd akkor lesz elfogulatlan a szememben, ha az összes olyan esetről is beszámolnak, ahol amerikai papok visszaélve a helyzetükkel kiskorúakat környékeznek meg. Fogadok, hogy a sokszorosát találnák az ehhez hasonló LMBTQ-túlkapásokhoz képest.

És hogy a kérdésre is válaszoljak: nekünk már teljesen felesleges kiállni az ilyenekkel szemben, hiszen itt vagytok ti, akik tökéletesen elvégzitek ezt a munkát. Sőt, még túlzásba is viszitek. Egy kicsit pihenhetnétek néha.

2022. dec. 4. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

7; talán azért, ahogy a 444-Telex vonal is lázasan kutat a jobboldalt lejárató "rasszista", "homofób" tartalmak után. Amikor a 444 házi "tényellenőrző" oldala, a Lakmusz állandóan jobboldali híreket és tartalmakat vesz górcső alá, ott érdekes módon soha nem hangzik el a pofátokból, hogy miért kutatnak ezek után ilyen lázasan.

Abban még egyet is tudok veled érteni részben, hogy gumicsont egy-egy ilyen hír, csak eközben nem kell elfelejteni, hogy a tartalma nagyon is VALÓS. Igen, ezek vagytok ti, beteg, aberrált látásmóddal rendelkező, gyermekmegrontó emberek.

2022. dec. 4. 16:00
 9/11 anonim ***** válasza:
#8: [link]
2022. dec. 4. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
9: lol, te kezdtél el először beszélni a fideszről gyagyás.
2022. dec. 4. 18:54
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!