Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » ⚠️Gyertyafénynél vacsoráznak...

⚠️Gyertyafénynél vacsoráznak állateledelt a britek (PURINA, stb), indul a nyugati migránskaraván?

Figyelt kérdés

[link]


Nyugatról hamarosan megindulhatnak a migránsok Magyarországra a jobb megélhetés reményében?



2022. dec. 3. 19:38
1 2 3 4
 11/40 anonim ***** válasza:
86%

Utánozhatatlan a humorunk!


Szebb Jövőt!

2022. dec. 3. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/40 anonim ***** válasza:
21%

De mi baj a cica konzervel? Biztos ehető.


Amit egy állat megesz azt te is meg tudod enni.


Ők is csak húson nevelkedtek. Elkapnak valamit és megeszik tollal szőrrel együtt.


Annyira nem lehet rossz.


Csakhát az emberek már ilyen luxusban élnek hogy csak a tömény húst zabálják.

2022. dec. 3. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/40 anonim ***** válasza:
77%

#12 Az a baj vele, hogy hús nincsen benne, csak 1% valamilyen darálék.Még az állatok egészségére is káros, egyébként csak megjegyzem, hogy nálunk egyik macska sem eszi meg ezeket, ez sem véletlen.Kaparnak mellette a lábukkal, mint ahogy az ürüléküket szokták elásni és otthagyják.Ez azért árulkodó.

Amúgy sok embereknek szánt feldolgozott ételre is pont így reagálnak.A rendes húst megeszik, a zöldséget nyilván nem, lévén, hogy kizárólag húsevő állatok, viszont érdekes módon a természetes élelmiszereket nem akarják soha úgy "elásni", mint az ürüléküket.Az állatok sokkal kifinomultabban érzékelnek nálunk.

2022. dec. 3. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/40 anonim ***** válasza:
85%
Eltanulták a néhai kommunista elvtársaiktól a "hanyatló nyugat"-ozást.
2022. dec. 3. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/40 anonim ***** válasza:
100%
1 dobj má' nekem is egy féldecit ha leszel olyan kedves :)
2022. dec. 3. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/40 anonim ***** válasza:
39%

"Igaz hogy sok helyen nincs benzin de legalább olcsó, igaz elvtárs?"


Senki sem tart vissza attól, hogy normális áron vedd a 100-as benzint, abból van bőven! De az neked nem kell, nem igaz, elvtárs?

2022. dec. 3. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/40 anonim ***** válasza:
85%

Gyerekek, én Angliában élek, és tényleg pont ma vettem egy doboz macskatápot, és tényleg Purina... Én kezdek félni...

:D

2022. dec. 3. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/40 anonim ***** válasza:
83%

": Érdekes, nálam van, mindig tudtam annyit tankolni, amennyit akartam."

Nyilván, ha csak a nyári fűnyíráshoz van szükséged benzinre, akkor a megállapításod 100%-ban megállja a helyét.

2022. dec. 3. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/40 anonim ***** válasza:
100%

Doktorgéniuszminielnökúr már 3 éve megmondta:

"Olyan Közép-Európát, amely nemcsak beszállítója a nyugat-európai gazdaságoknak, hanem a világ egyik legsikeresebb és legversenyképesebb térsége is. Ahol a városainkat autópályák és gyorsvasutak kötik össze, ahol mindenkinek van munkája, ahová visszatérnek a munkásaink, és ahol az okoz majd fejtörést, hogy mit kezdjünk a Nyugat-Európából jelentkező munkavállalókkal."

[link]


Valaki szóljon már a svédeknek, norvégoknak, briteknek, meg a többi hanyatló nyugatinak, hogy itt micsoda hatalmas jólét és fejlődés van. 🤣

2022. dec. 3. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/40 Fsms ***** válasza:
100%
Szólj ha ide értek, segítünk nekik! 😂😂😂😂😂
2022. dec. 3. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!