Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Az oroszok normálisak hogy...

Az oroszok normálisak hogy csak úgy rakétákat lőnek ukrán városokra? Emberek halnak meg

Figyelt kérdés

Mikor fogja Ukrajna végre legyozni ezt az agresszort?


Miért nem hagyják már békében élni az ukránokat?



2022. dec. 5. 22:23
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
27%

#8

Bár úgy lenne.

2022. dec. 6. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
100%

#9 Látom kitöröltetted a hozzászólásom.Akkor újra leírom, hogy ez a valóság.Ezen a primitív demagógiád nem segít.Semmi köze ennek ahhoz, hogy ki mit helyesel.

Azt is írtam korábban, hogy érdekes, nem harcol egy se az ukránok oldalán, aki annyira sajnálja őket.

Ez az ő háborújuk, nekem/nekünk nincs hozzá semmi közünk.

2022. dec. 6. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
72%
Mindennek megvan az oka. Az orosz támadás se nyomós ok nélkül indult el. Ettől függetlenül, szerintem minden magyar azt mondja, bárcsak vissza lehetne hozni a háború előtti állapotokat. De nem lehet az időt visszaforgatni. Most pedig irreális azt gondolni, hogy az oroszok majd kivonulnak Ukrajnából, és hazamennek. Inkább a földdel teszik egyenlővé. Reálisan kell gondolkodni, nem tovább húzni a szenvedést, és felesleges áldozatokat hozni. Mielőbb területi engedményeketek kell tennie Ukrajnának. Ez nem hazaárulás, hanem ezrek életének megmentése lenne.
2022. dec. 6. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
75%

Mit hisztizel?Raketákat lőnek stratégiai célpontokra.Szerinted kvára megéri Toktunov bacsit kilőni a harmadikró??

Hat nem éri meg elmondanám!!

Ezek nem filléres eszközök hogy emberekre vadaszgassanak velük.De itt is mint akarhol bármilyen haborúban sajnos vannak civil áldozatok.

De hogy ne menjünk messzire Bagdad éjszaki bombázása vagy Belgrád nem zavarta a lelkecskédet?

2022. dec. 7. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
16%
#14: Csicska muszkák és a whataboutizmus. Te hol voltál mikor a mongolok kiirtották fél Magyarországot? Nem zavarta a lelkecskédet? És a Trójai háború az rendben volt, nem haragszol már a görögökre?
2022. dec. 7. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
100%

Igen, azok.

Putin egy fasza csávó! Még ha te ezt nem is tudod Agyilag felfogni... Egy fickó, aki végre elintézi a dolgokat.

2022. dec. 9. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
100%
A Putin? Nekem bejön a Putin amúgy. Ilyen felsőtesttel ennyi évesen... Hoppá... ;) :))
2022. dec. 9. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!