Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Mit szóltok ahhoz, hogy...

Mit szóltok ahhoz, hogy Kazahsztán figyelmeztette Oroszországot, hogy ők nem Ukrajna, sokkal nehezebb dolguk lenne velük?

Figyelt kérdés
A napokban az oroszok olyat nyilatkoztak, hogy el kell tüntetni Kazahsztánban a nacionalista irányzatokat, melyek mind oroszfóbiával vannak tele.
2022. dec. 10. 21:21
A kérdező szavazást indított:
Igaza van Kazahsztánnak, semmi köze az oroszoknak ahhoz, hogy kiket kedvelnek és kiket nem
Nincs igaza Kazahsztánnak, az oroszoknak meg kell állítani az oroszfóbiát Kazahsztánban, akár katonai válasszal is
21 szavazat
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
46%

Nyugodtan kezdjenek ki Kazahsztánnal is, miközben Ukrajnával sem bírnak.

Annál előbb kenik el Putyin mocskos pofáját.

2022. dec. 10. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
26%
Csak óvatosan rázzák a pofonfát, szerintem Ukrajna 2023-ban békéért fog esedezni, és a felduzzasztott orosz hadsereg rá fog érni. És Kazahsztánt nem fogják úgy tömni fegyverkekel meg segélyekkel, mint Ukrajnát.
2022. dec. 10. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
40%
Most én értem, hogy Oroszország tekintélye enyhén szólva is jócskán megcsorbult látva azt a szerencsétlenkedést, amit Ukrajnában lerendeznek, de ez azért túlzás. Kazahsztán figyelmezteti Oroszországot? Ne nevettessenek. Messze nem kapnának akkora támogatást a nyugattól, mint Ukrajna. A valóságtól elrugaszkodott kijelentés volt ez Kazahsztán részéről, nem tudom elképzelni, hogy hogyan lehetne velük nehezebb dolguk az oroszoknak.
2022. dec. 10. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:

3-as!

Azt vágod, hogy az oroszok kezdték ki Kazahsztánt, nem fordítva? A Kazahsztánok szimplán csak reagáltak arra, amit az oroszok nyilatkoztak az oroszfóbiáról és a katonai közbelépésről.

2022. dec. 10. 21:31
 5/16 anonim ***** válasza:
75%

21:29: sokkal nagyobb ország, mint Ukrajna.

És ha esetleg a Nyugattól nem is kapnának annyi segítséget, azt Törökország bőven pótolná. Testvérnépek, és a törökök az azerieknek is minden létező fórumon rengeteget segítenek.

2022. dec. 10. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
46%
4: Szerinted az oroszfóbia volt előbb, vagy az oroszfóbia megemlítése?
2022. dec. 10. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
14%
21:33: mi van, ez az oroszfóbia valami jolly joker a Putyin propagandistáinál?
2022. dec. 10. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
83%
Nem pont tavaly verték el az oroszellenes lázadást?
2022. dec. 10. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
87%
23:46: idén januárban.
2022. dec. 11. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
79%

"Azt vágod, hogy az oroszok kezdték ki Kazahsztánt, nem fordítva? A Kazahsztánok szimplán csak reagáltak arra, amit az oroszok nyilatkoztak az oroszfóbiáról és a katonai közbelépésről."


Ezt nem tudtam.

2022. dec. 11. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!