Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Ki ölte meg Kennedy-t?

Ki ölte meg Kennedy-t?

Figyelt kérdés

2022. dec. 16. 14:26
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
47%
Az nem kérdés, hogy Lee Harvey Oswald ölte meg, inkább az, hogy kinek a megrendelésére. A Kennedy család sokáig a globális háttérhatalom része volt, de ahogy JFK hatalomra került, hátat fordított nekik és a saját útját kezdte járni. Ezt nem tűrhették el. (Ugyanezt csinálta Trump is, ő megúszta annyival, hogy csalással leváltották a következő választáson.)
2022. dec. 16. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
50%
11) JFK egy drogos volt, drogfüggő.Ezt mindenki tudta a környezetében,ma már dokumentumfilmekben részletezik.Szóval egyszerűbb lett volna túllőni és akkor nem alakult volna ki ekkora kultusz, nem lett volna pozitív hős.
2022. dec. 16. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 A kérdező kommentje:
12: esetleg a politikai munkásságáról is tudsz ilyen kritikát írni vagy csak a magánéletéről?
2022. dec. 16. 17:01
 14/21 anonim ***** válasza:

[link]


ja ezért kérdezted? Olvasd el akkor :)

2022. dec. 16. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:

"Inkább az a kérdés, hogy miért nem tudjuk még 50 év elteltével sem. Valakinek érdeke még most is hogy homály fedje? Induljunk ki ebből kinek lehet érdeke még most is titkolni? Usa eltűri hogy nem derült még fény rá?"



Én nem lennék azért biztos abban sem, hogy ezt nagyon jól tudják, csak titkolják. Bár persze én sem tudom az igazat. Vagy te biztosnak gondolod, hogy csak titok az egész, és a fejesek jól tudjákÍ?

2022. dec. 16. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
100%

"Usa eltűri hogy nem derült még fény rá?"


Mi eltűrjük az ügynökaktákat?

2022. dec. 16. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
40%

Szemnyitogató tanulmány a témában:


Dr. Drábik János - Miért kellett meghalnia Kennedy elnöknek?

[link]

2022. dec. 18. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
100%

" [link]

Ja a 97 százalékát nyilvánosságra hozták. Amit már bőven volt idejük meghamisítani:)

A maradék 3 százalékon lehet pontosan le van írva kik , miért és hogyan "végezték" ki Kennedyt.

Lee Harvey Oswald "produkcióját" senki nem tudta megismételni tudtommal.

Pedig sok alkalommal rekonstruálták a helyszínt de egy mesterlövész vagy sportlövész sem tudta a bravúrt bemutatni.


Próbálkoztak több fegyverrel. A régi útjelző táblát is visszarakták a helyére. És megpróbálták anélkül is. Tudtommal senkinek sem sikerült megismételni L.H.O "mutatványát". Van ilyen. :)

2022. dec. 18. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 Senior Séf ***** válasza:
67%
Az ég hagyján! De hova tűnt Deamon Hill?
2022. dec. 19. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:

Kedves #3!

Már bocsánat, de én lőttem előbb.

Ha vitatod, kénytelen leszek perre vinni az ügyet.

2023. márc. 3. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!