Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Igaz, hogy volt Keletnémet...

Igaz, hogy volt Keletnémet nagyvárosokban, akár még kelet Berlinben is sok ember visszasirja a rendszerváltás előtti életet nosztalgiával gondol az akkori rendre közbiztonságra vagy ez kamu?

Figyelt kérdés
2022. dec. 21. 19:39
 1/5 anonim ***** válasza:

Nemigaz, a németekben a mai napig él a megosztottság és a megszüntetése utáni eufória. Nem múlt el. Több törzsgyökeres némettel is beszélgettem erről.

Ha annyira elegük lenne, akkor Magyarországra akararna diszidálni az összes, de tudtommal onnan csak eljönnek az emberek!

2022. dec. 21. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
36%

Hát Berlinben és környékén a Trabant népszerű.

Meg sok az igénytelen anarchista,punk.

2022. dec. 21. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Szerintem te se jártál még külföldön, maximum csak az M1-en.
2022. dec. 21. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Egyáltalán nem
2022. dec. 21. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Trabi valóban van sok Berlinben. Én mostanában nem jártam ott, de Youtube-videókon jól látszik, hogy sok Trabi van, pöfögnek is rendesen. Még városnéző vállalkozást is építenek rájuk, ilyenkor konvojban közlekednek (nesze neked zöldpolitika).
2023. aug. 3. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!