Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Szerintetek van esélye egy...

Szerintetek van esélye egy esetleges Nato-Oroszország összecsapásnak?

Figyelt kérdés
Sok hírt olvasok egyik fél ezt állítja a másik meg azt. Nem tudok kiigazodni.Mondjuk azt tudom, hogy a Portfolio kizárólag, azért hoz le ilyeneket, hogy a kattintások által a reklámok miatt pénzhez jusson, de akkor is stresszelnek. Félő, hogy kitör az ukrán konfliktus miatt egy ilyen háború? Ha igen, hogy zajlana le?

2022. dec. 24. 07:54
1 2 3 4
 31/36 anonim ***** válasza:
100%
Nézzük csak. Az oroszok hagyományos háborúban buknak, és végük. Az oroszok atomháborúban buknak, és végük. Viszont a második verziónál a nyugat is az USA-val az élen bukik, és végük (végünk). Szerintem az oroszok úgy vannak vele, ha már halál, akkor ellenségemet is magammal viszem. Szerintem nem igazán jó ötlet egy vérző vadállatot sarokba szorítani, ha vissza tud támadni.
2022. dec. 24. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/36 anonim ***** válasza:
91%

"Szerintem az oroszok úgy vannak vele, ha már halál, akkor ellenségemet is magammal viszem."

Biztosan így vannak vele, de senki nem tervez katonai erővel bevonulni Oroszország területére... Még az is nagy dilemmákat vet fel, hogy Ukrajnának mennyire és milyen módon segítsék. Az az opció, hogy Oroszországnak vége, szimplán nem játszik.

2022. dec. 24. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/36 anonim ***** válasza:
100%
Akkor az ukránoknak végük. Kb mindkét oldalon azonos szinten fogy az emberanyag, nem kell matematikusnak lenni hol fog előbb elfogyni. Eljön az a pont, hogy a NATO, vagy annak egy része magánakcióból beszáll, vagy elengedik az ukránokat. Ha a beszállás mellet fognak dönteni, akkor majd NATO-USA katonák fogják NATO fegyverekkel támadni az orosz területeket. Ez tudod mit jelentene? 1-2 nap, és totális atomháború. Először a ruszkik megszórnák a NATO permvidékét, reptereket, radarállomásokat, légvédelmet taktikai atomfegyverekkel, aztán onnan nem lenne visszaút. A lengyelek is azon agyalnak, hogy nem biztos hogy atomfegyvert vetnének be a ruszkik, ha Kalinyingrádot lerohannák. Hát én kuvára nem próbálnám ki, de a lengyeleknek és NATO-nak hatalmas szálka a köröm alatt az exklávé. Főleg úgy, hogy a svédek-finnek is NATO tagok lesznek, csak arról az egy helyről közepes hatótávú atomfegyverekkel sakkban lehet tartani Európa teljes nyugati és északi régióit.
2022. dec. 24. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/36 anonim ***** válasza:
65%
Csak hogy szart nem ér az emberanyag ha nincs technika amivel harcolj. És ebben a ruszkik nagyon nagyon rosszul állnak.
2022. dec. 24. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/36 anonim ***** válasza:
Esélye egészen biztosan van neki, majd a jövő eldönti, bekövetkezik e majd.
2022. dec. 24. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/36 anonim ***** válasza:
41%

A ruszkiknak már ANNYI!


Le lett ez vajazva hónaspokkal ezelőtt. Olyan, hogy oroszország, lehet, hogy nem is lesz többé. Vagy ha lesz is, egy elég jelentéktelen területen.

Az oroszokat az Ukránokkal jól kivéreztetik, majd az USA kínával karöltve, szépen felporciózza és a mesének vége. Meg az országnak is.

2022. dec. 25. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!