Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Az USA a jövőben "Amerikai...

Az USA a jövőben "Amerikai Birodalommá" alakul (diktatórikus vezetéssel)?

Figyelt kérdés

2022. dec. 28. 20:05
 1/9 anonim ***** válasza:
84%
Nem valószínű
2022. dec. 28. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
84%
Előbb lesz nálunk diktatórikus vezetés.
2022. dec. 28. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
77%

20:11


Már most hibrid rezsim van (Freedom House)

2022. dec. 28. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
29%
Már most az, és mi is hozzá tartozunk.
2022. dec. 28. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
42%
Nem hiszem. Az USA és a nyugat a birodalmi pályája hanyatló fázisába lépett és nem tudom, van-e visszaút.
2022. dec. 28. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
74%

“ Nem hiszem. Az USA és a nyugat a birodalmi pályája hanyatló fázisába lépett és nem tudom, van-e visszaút.”


Ezt mondták úgy tudom az MSZMPsek, most ugyan ezt mondják a komcsi fideszesek… Ideje lenne nem a propagandát nézni, hanem a szemeddel látni

2022. dec. 28. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
65%

#6

Nem vagyok Fideszes, Magyarország is hanyatlik. Egy birodalom nem egy nap alatt omlik össze, hanem generációkon keresztül hanyatlik. Nem biztos, hogy megérjük az összeomlást, de ettől nem vádolnám meg azzal a nyugati civilizációt, hogy stabil és fenntartható.


A kommunizmus egy széljegyzet a Szovjetunió nem is igazán nevezhető birodalomnak, gyakorlatilag Oroszország hanyatlásának volt a terméke, a szovjet uralom alatt továbbra is végig folyamatos hanyatlás zajlott és ez folytatódott is Putyin alatt is. Valószínűleg ezt az MSZMP is tudta attól függetlenül, hogy az ellenkezőjét kommunikálta.

2022. dec. 28. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

22:13


Na, ha így mondod akkor egyetértek… Valójában a világ hanyatlik, kivétel nélkül, ki lassabban ki gyorsabban…megy a levesbe…de ez inkább szellemi hanyatlásnak nevezném. (nem, nem tudásilag értem). És még a hava csak ez után jön…főleg majd amikor a világvallás és egységes “világkormány” feláll

2022. dec. 28. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 Alex Fly ***** válasza:
59%
Nem. Az amerikai jogrend igen erősen védi a szabadságot és a demokráciát és ezt gyakorlatilag lehetetlen megváltoztatni.
2023. jan. 4. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!