Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Eltörölték a nyugdíjkorhatárt...

Eltörölték a nyugdíjkorhatárt Törökországban.Itt meg fel akarják lassan vinni 70 évre?

Figyelt kérdés

Választási trükknek tűnik,de akkor is.


Ahol nem lopják el,ott talán lehet...


[link]



#FIDESZ #nyugdíj #Törökország #meg az összes párt #elmúlt nyócév #Gyurcsány,Soros,migráns,Brüsszel miatt nem lehet
2022. dec. 29. 17:41
 1/6 anonim ***** válasza:
95%
Hat ez most ugy hianyozhatott a rekordmagas inflacioval kuzdo Torokorszagnak, mint egy falat kenyer... Kivancsi leszek a kovetkezmenyeire.
2022. dec. 29. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
6%
Itt is el lesz törölve, még így is, hogy ellopták a magánnyugdíjakat.
2022. dec. 29. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
90%

Szerintem jó ötlet.

Mondjuk én inkább a 40 évhez ragaszkodnék.

Továbbá, lehessen utólag éveket "venni".


Plusz, legyen lehetőség korai nyugdíjazáshoz.60 éves kortól.

2022. dec. 29. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem ott ki lesz fordítva a dolog, ami az én olvasatomban annyit jelent, hogy NEM akkor mész nyugdíjba, amikor akarsz, hanem éppen ellenkezőleg, gyakorlatilag KIHALSZ a munkahelyedről, azaz akkor mész nyugdíjba, amikor már foglalkoztatásra alkalmatlanná válsz (ezt nyilván nem orvosi vizsgálattal fogják kimondani, hanem egész egyszerűen csupán annyit jelent majd, hogy nem lesz Törökországban olyan cég, amely hajlandó lenne foglalkoztatni, alkalmazni).


Szép is lenne, ha azt jelentené, hogy 50-55 évesen meg max. ilyen 60 évesen, huszon,- meg harmincegynéhány év munkaviszonnyal a hátuk mögött továbbra is mindenki elmehetne nyugdíjba... ettől felesleges tartani a törököknél...

2022. dec. 29. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 hypno ***** válasza:
Ha nem közelednének a török választások és/vagy Erdogán pártjának népszerűsége nem zuhanna folyamatosan, nem csináltak volna ilyet.
2022. dec. 29. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Ott vannak fiatalok, nő a népesség. Itt csökken és öregszik. Aki most 20-30-40 éves, az már nem fog nyugdíjba menni, mert nem lesz, aki megtermelje a nyugdíját.
2022. dec. 29. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!