Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Miért hagyják ezt az emberek?

Miért hagyják ezt az emberek?

Figyelt kérdés
Németországban úgy zajlott a szilveszter hogy marokkoi sziriai meg iráni menekültek szétb#szták a fővárost tűzoltokat vertek agyon mentősöket a rendőrök megfutamodtak. Én nem értem a katonaságot nem kéne ilyenkor bevetni? Vagy ezek a barmok bármit megtehetnek?

2023. jan. 2. 16:20
 1/5 anonim ***** válasza:
55%
Meghótt Hitler, oda az igazság.
2023. jan. 2. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
63%
Mert a hatalom olyan demokratikus (hírek cenzúrázása, aki szól azt kirúgják, ellehetetlenítik) eszközökkel vezeti az országot, hogy ilyenek megtörténhetnek. És ez még csak a kezdet...
2023. jan. 2. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
8%
Aki kritizálni meri őket, arra meg a SJW cunami és vége van neki.
2023. jan. 2. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
59%
Igen ilyen barmok itt is bármi marhaságot összehordhatnak, és senki se teszi helyre őket. Nagy baj ez nekünk, akik világosságot szeretnénk. Főleg az agyakban.
2023. jan. 2. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Nem értem mi ezzel a problémád, a német lakosság "Welcome refugees" felirattal várta a menekülteket és továbbra sem ellenzik az ilyenféle randalírozást (klímaváltozás ellen össze tudnak verődni tüntetni ilyesmi ellen nem adnak hangot a tiltakozásnak).


Ezek alapján feltételezem hogy örülnek a marokkói, algír, afgán és szír kultúrának, nekem ezzel semmi bajom nincsen hogy megmutatkozik és kibontakozik olykor-olykor (egyre többször) ezeknek a nemzeteknek a kulturális jellege :)

2023. jan. 5. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!