Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » A Dánok tényleg egy sunyi,...

A Dánok tényleg egy sunyi, rosszindulatú népség, akik nagyon lenézik a külföldieket?

Figyelt kérdés
Több helyrôl hallottam hogy sokkal inkább érdemes Svédországba vagy Németországba indulni Dánia helyett. Véleményekre lennék kíváncsi.

2023. jan. 4. 11:07
 1/8 anonim ***** válasza:
2023. jan. 4. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Én azt hallottam róluk, hogy sokkal közép-európaiasabbak, mint a többi skandináv. A dánoknál pl. nincs állami boltokba korlátozva a tömény alkohol, népszerű cigizni, legális a prostitúció és elnézőek a könnyű drogokkal szemben, az emberek mondanak rasszista vicceket és sértésnek számít valakit feministának nevezni.


Egy karikatúrán is a svéd komoly arccal számítógépezik, a norvég elment halászni, a dán meg egyik kezében cigivel, másikban sörrel táncol.

2023. jan. 4. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
97%

A skandináv krimikban általában a prosti vagy a partygirl dán, és a dán szereplők így hangosan, affektálva, kézzel hadonászva beszélnek, mint egy olasz.


A többi északi országból nézve a dánok ilyen forró vérű latinók

2023. jan. 4. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
97%

A dánok tényleg ne m sunyi népség, hanem rendkívül öntudatosak. Van mire nekik. Ezért ha oda a nálunk egyre szaporodó beképzelt buta emberek mennek, azokat nem lenézik, hanem megfelelő módon kezelik.

A svédek ezzel szemben nemcsak öntudatosak, hanem nagyobb a beleérző képességük, ezért nem teszik szóvá, ha számukra nyomasztó egy viselkedés. Így az a benyomás támad, mintha tényleg oda érdemesebb menni. A németek viszont tényleg lenézik azokat, akik náluk gyengébbek (egymás között is), de ezt nem teszik szóvá.

Mindhárom helyen jártam. Mindhárom helyen több nagyságrenddel korrektebbek, segítőkészebbek voltak, mint itthon. A dánoknál volt egy nézeteltérésem. elmagyaráztam a helyzetet. Figyelmesen meghallgatott és elnézést kért.

Nálunk van erre egy kiváló közmondás. Amilyen az adjonisten, olyan a fogadjisten. Számos helyen voltam a legkülönbözőbb kultúrákban. eltérő mértékben mindenütt előfordulnak simlis emberek. De soha sehol nem volt problémám, szükség esetén kaptam segítséget és mindenütt jól éreztem magam éppen azért, mert éreztem a tiszteletet és szeretetet. Igaz, ezt én is megadtam.

2023. jan. 4. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
39%
A Németek rosszabbak ilyen téren.
2023. jan. 4. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Ilyeneket mindig olyanoktól hallok, akik vagy a világ legöntudatosabb nacionalistái és ha valamelyik nép másképp gondolkodik, mint egy egységsugarú magyar konzi, akkor valamiért rossznak számít, vagy aki nyolc év után is nulla helyi nyelvtudással kulizik és gyűlöli a világot.
2023. jan. 4. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

A primitív buta bunkó embereket nem tolerálják olyan mértékben ezekben az országokban ezért hajlamosak azt hinni a negatív attrocitást tapasztaló emberek hogy a nemzetiségük miatt történik.


Pedig valójában olyan sötétek mint az éjszaka és pont leszarja a német meg a dán is hogy honnan származol akkor is ha egy Úriember vagy és akkor is ha egy gyökér. A személyiséged alapján ítélnek meg nem a származásod szerint.


Több külföldi országban is megfordultam rövidebb-hosszabb idöre értelmiségi munkát végezni és sehol nem tapasztaltam elutasítást a származásom miatt. Hidd el attól hogy magyar vagy teljesen más hozzáállást tapasztalsz a külföldi állampolgárok részéröl intelligens, több nyelven beszélö szívsebész föorvosként vagy részeges, nyelvet nem ismerö, duhajkodó, köpködö, taknyot az utcára kifújó segédmunkásként / mosogatóként

2023. jan. 5. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Nem. Lazák. Nőik nagykeblűek.
2023. máj. 13. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!