Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Az ukránok a tűzszünet idején...

Az ukránok a tűzszünet idején gyilkoltak. Ti hallottátok most a nyugatot ágálni?

Figyelt kérdés
2023. jan. 6. 17:39
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
87%
Lehetne már végleges tűzszünet.
2023. jan. 6. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
70%
Kinek mit intézett a kormánya.
2023. jan. 6. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
32%
Nem fogsz ilyet hallani. A nyugat még az ukránnál is aljasabb, tehát az kizárt hogy az ő ingerküszöbüket elérje.
2023. jan. 6. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 Koplárovics Béci ***** válasza:
58%

Nekiugrasz valakinek, hogy jól elvered őt. Benézed a képességeit, és ő kezd el agyabugyálni téged. Könyörögsz, hogy álljon le. Tudod, hogy ha leállsz, akkor ő újra neked fog ugrani. Ki a rossz?

Nekedugrik valaki, hogy jól elver. Elszámítja magát, mert nála még te is erősebb vagy, ezért visszaütsz. Majd sunyin, újabb támadásra készülve nyafogna, hogy hagyd őt, hagyod őt, és persze egyből visszaüt. Volt értelme hallgatnod a nyafogására?

2023. jan. 6. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
84%
Na csak ne bombázzon senki senkit.
2023. jan. 6. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
94%
Ukrajna beleegyezett egy tűzszünetbe? Lemaradtam valamiről? Én úgy hallottam, hogy csak az oroszok jelentették be egyoldalúan, hogy tűzszünet van.
2023. jan. 6. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
64%
Semmiféle tűzszünet nem volt.
2023. jan. 6. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 Molyember ***** válasza:
41%

Az oroszok háború nélkül gyilkolnak...

Egyébként meg semmiféle tűzszünet nem volt, legfeljebb Putyin fejében.

2023. jan. 6. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
32%
Tudom, csak szerettem volna, ha ők is elgondolkodnak rajta.
2023. jan. 6. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
57%

Nincs tűzszünet kérdező, csak az orosz egyoldalúan hirdettek tűzszünetet és nem állapodott meg velük az ukrán hadvezetés arról hogy ez kölcsönös lenne.

Amúgy te mit tennél az ukránok helyében ha azt hallod, hogy az ellenséged, amelyiket szeretnéd elpusztítani, az most 2 napig nem fog ellened támadást indítani - de a te felettesed meg azt mondja, hogy te akkor is folytasd amit elkezdtél? Nem most támadnál még inkább?

A tűzszünet akkor ér valamit ha azt mindkét fél csinálja és még akkor is előfordul hogy valaki nem tartja be.

Egy jó húzás volt az oroszoktól hogy egyoldalúan bejelentették a tűzszünetet, mert válaszra kényszerült Zelenszkij és erre nem lehet jó választ adnia. Ha elfogadja akkor lehet, hogy igaza lesz azoknak akik szerint az oroszok csak álcázni akarják vele hogy éppen szervezik a következő támadásukat és ezzel lehetőségük lenne a fegyverek és emberek odaszállíltására. ha meg nemet mond ahogy tette, akkor meg úgy néz ki mint egy agresszív kismalac aki nem hajlandó békülni és ő kerül a negatív szereplő helyébe.

Ügyes lépés volt Putyintól. Zelenszkij meg belesétált, mert lehetett volna olyan választ is adnia amivel nem fogadja el a tűzszünetet de nem is tűnik úgy mindenkinek, hogy ő akar háborút és nem Putyin.

2023. jan. 6. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!