Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Miért utálta a zsidókat Hitler?

Miért utálta a zsidókat Hitler?

Figyelt kérdés
Mi volt az oka?

2023. jan. 11. 17:46
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
55%
Amiért mindenki más.
2023. jan. 11. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
43%
Ha részletesen leírnám, valószínűleg perceken belül tiltanának. Olvasd el a Mein Kampfot, és sok mindent meg fogsz érteni.
2023. jan. 11. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
67%
Az első két válaszolónak fogalma sincs semmiről És valószínűleg a Mein Kampfot sem olvasta soha egyik sem. Azért utáltam őket mert amikor elindult az ipari forradalom a világban akkor zsidóknak hogy nem engedték hogy földet vegyenek ezért ataramlottak inkább az iparba. Az iparban mivel értelmiségi emberek voltak és nagy tőkék volt ezért gyárakat alapítottak bankokat ezáltal még több pénzre tettek szert. Persze ez a sok elszegényedett embernek nem tetszett meg valakit kellett utalni szóval ja a zsidókra esett a választás... Nyilván más kultúrájuk volt aztán ahogy a 19. Század végén bevandoroltak Közép -Europaba, sok embert zavart, roviden
2023. jan. 11. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
85%
Igen amit a 4# ír, azzal kiegészítve hogy az 1. VH után Németországban általánosan elterjedt az a nézet hogy nem is a német hadsereg szenvedett vereséget hanem a hátországban különféle összeesküvők (hmm na vajon kicsodák) omlasztották össze az államot. Hitler is osztotta ezt a nézetet.
2023. jan. 11. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
52%
#4-es, jó a neved 🥰
2023. jan. 11. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
32%

3-as!

“Az iparban mivel értelmiségi emberek voltak és nagy tőkék volt ezért gyárakat alapítottak bankokat ezáltal még több pénzre tettek szert. ”


Kavarod az okot és okozatot.

Rémes, mennyi hülyeséget tudnak a műveletlen emberek összebarkácsolni.

Amúgy nincs eleve értelmiségi népfaj. Jajj!

2023. jan. 12. 06:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
0%
Szerintem nem értetted amit irtam :) nem tettem vesszőt, mert diktaltam. De mindegy is, rémes mennyi megkeseredett ember van ezen az oldalon :*
2023. jan. 12. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
22%
Plusz ki mondta hogy népFAj, ez csak a te fejedben van
2023. jan. 12. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
0%
Ja és persze válaszolni a kérdésre már nem válaszolsz, de en vagyok a műveletlen 😅
2023. jan. 12. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
34%
#6 Ez a szóban forgó nép határtalan sovinizmusának megnyilvánulása. Nekik szabad. Ez az egyik ok a sok közül, amiért utálta őket Hitler.
2023. jan. 12. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!