Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Holnap tényleg bejelenti...

Holnap tényleg bejelenti Putyin a különleges művelet véget és végre hadat üzen Kijevi vezetesnek vagy ez csak orosz pletyka ? Jár valami plusz dologgal ami eddig nemvolt?

Figyelt kérdés

Orosz nacionalisták háborúnak akarják hívni már nincs értelme ennek a különleges művelet szinjateknak.

Kíváncsi leszek ez mivel jár?


Valami plusz dologgal jar ami eddig nemvolt ?



2023. jan. 17. 21:48
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
75%
Esetleg jöhet még nagyobb mozgósítás. Azt már kimondták, hogy meg akarják növelni 1,5 millióra az orosz hadsereg létszámát.
2023. jan. 17. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:

Állítólag 500 e tartalékost akarnak meg behivni hogy megnyerjek a háborút. De fanatikusan tagadják hogy lesz újabb mozgósítasi hullám.


Gondolom sokan pánikot kapnának hogy menni kell harcolni nem minden férfi való oda .de nekünk férfiaknak mégis kötelező.

2023. jan. 17. 22:10
 3/16 anonim ***** válasza:
100%

Az előző mozgósítás sem állt le. A rendeletet amivel elrendelték nem függesztették fel egy másik rendelettel...


Youtubeon az Inside Russia csatorna múlt heti livejaiban elég jól kifejtették, hogy mik a jelei annak hogy itt januárban újabb mozgósítás lesz.

2023. jan. 17. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%

".de nekünk férfiaknak mégis kötelező."


Orosz férfi vagy, hogy neked kötelező menni?

2023. jan. 17. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:

Jó én oroszbarat vagyok de most mi a jobb ha 2 3 évig haboruzunk vagy fél évig és akor teljesen mindenkit behivunk .


Állítólag az lesz a terv hogy fehér orosz földről megtamadjak Nyugat Ukrajnát és levalasztjak Ukrajnát a NATO országokrol

De min 700 e katona kell Líviv ellen

Ennyi a vh alatt volt maximum.


Az egész orosz társadalmat hadba kell fogni iskolástol a nyugdíjasokig hogy meg lehessen nyerni ezt a háborút.

Putyinek rajta vannak a dolgon iskolákban újra lesz lövészet plusz vallási tematika hadsereg reform és Wagner zsoldosok tömege. Orosz nemzettudat része lesz ez a háború.

Egyfajta nemzeti újjászületés vagy pusztulás. Amit hoz a jovo

2023. jan. 17. 22:27
 6/16 konteós ***** válasza:
24%

zavtro uznaem


libsiknek: we'll find out tomorrow :D

2023. jan. 17. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:

Megtudjuk de jó lenne már véget vetni a háborúnak gyozon már valaki !!

Nekünk a legrosszabb a háború maga .


Ha ukránok nyernek kiszoritanak az oroszt orosz újra probalkozna.

Ha orosz nyer a NATO nélkül Ukrajna nem.merne újra támadni .

Vigyek döntésre ne húzzák évekig én csak ezért szurkolok

2023. jan. 17. 22:47
 8/16 anonim ***** válasza:
86%
Ha Oroszországot most megverik, többé nem lesz képes ilyen háborút indítani.
2023. jan. 17. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:

Én szerintem ez a háború vagy 5 10 éves távlatu lesz vagy lesz benne piszkos bomba vagy atom vagy vegyi támadás mert akor már be lehet vonni a világ összes népet és békét lehet követelni katonai erővel is .


De majd meglatjuk igazam lesz e

2023. jan. 17. 23:02
 10/16 anonim ***** válasza:
67%

"Jó én oroszbarat vagyok"


Ha beállsz a Wagnerba akkor szerintem még állampolgárságot is kapsz. Na? Indulsz? :D

2023. jan. 17. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!