Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Lehet, hogy a korrupt uniós...

Lehet, hogy a korrupt uniós fejesek azért tömik Ukrajnát pénzzel, mert visszacsörgetnek belőle nekik?

Figyelt kérdés
A korrupciós botrányok mindent tarolnak az EU vezetői között, ilyen körülmények mellet nehezen tudom elképzelni, hogy ezt a pompás lehetőséget kihagyták volna.

2023. jan. 18. 07:16
1 2 3
 11/26 anonim ***** válasza:
76%
Korrupció ott is és nálunk is van. Viszont óriási a különbség, náluk büntetik mg nálunk ráépül az egész haveri kör.
2023. jan. 18. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 A kérdező kommentje:

Az amerikai fegyverüzletek is gyanúsak voltak mindig, meg eleve minden fegyverüzlet az.

Szóval szerintetek is ahol nagy pénzek vannak, ott játszik a korrupció?

2023. jan. 18. 08:09
 13/26 anonim ***** válasza:
Kérdező, mi köze van az EU-nak az amerikai fegyverekhez? Az egész EUt Amerikának tartod?
2023. jan. 18. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 anonim ***** válasza:
Korrupció mindenhol van, csak az EU-ban lebuknak, nálunk meg rendszerszinten űzik, és elsikálják az ügyeket, ha valaki feszegeti.
2023. jan. 18. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 A kérdező kommentje:

#13

Csak a 10. válaszra írtam az USA fegyverüzleteit.


Értem én, hogy egyesek szívesen belekeverik minden kérdésbe a hazai politikai véleményüket, de ez a külpolitika rovat, nem a belföld és engem jelenleg kifejezetten az ukrajnai támogatás és az EU-s korrupció érdekel.

Nem lehetne erre szorítkozni?

Kicsit olyan ez nekem, mint valaha a földrajz iskolai órán valakinek mondjuk az Alpokból kell felelni, erre rövid bevezető hablaty után rátér a Bakonyra és a továbbiakban arról beszél.

2023. jan. 18. 08:34
 16/26 anonim ***** válasza:
Nem mi kevertük bele az EUs korrupciós kérdésbe az amcsi fegyverszállitást.
2023. jan. 18. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 A kérdező kommentje:

#16

Dehogynem. Olvasd el az előzőeket.

2023. jan. 18. 08:38
 18/26 anonim ***** válasza:

elolvastam:

12/17 A kérdező kommentje:

Az amerikai fegyverüzletek is gyanúsak voltak mindig, meg eleve minden fegyverüzlet az.


Szóval szerintetek is ahol nagy pénzek vannak, ott játszik a korrupció?

2023. jan. 18. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 A kérdező kommentje:

Mondom a 10. választ.

Mellesleg a NATO fegyverszállítmányok azok ingyenesek, vagy fizetősek?

2023. jan. 18. 08:43
 20/26 anonim ***** válasza:
A NATO fegyverszállitásokat mi küldjük, mert mi is NATO tagok vagyunk, vagyis tőlünk kell megkérdezni.
2023. jan. 18. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!