Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Az Egyesült Államok és szövets...

Az Egyesült Államok és szövetségesei nyomást gyakorolnak Németországra, hogy tankokat küldjenek Ukrajnába. Milyen nyomás?

Figyelt kérdés

[link]


[link]


[link]


[link]


Milyen nyomást csinál az USA Németországra?

Mivel "zsarolja"?


Azt olvastam hogy az amerikaiak azért nem akarják az abrams-t küldeni mert magas a fogyasztása +karbantartás problémákat hallottam (meg nyilván az odajuttatás is nehezebb mint a németeknek a leopardot)



2023. jan. 20. 19:08
 1/4 anonim ***** válasza:
92%
Szerintem nem gyakorolnak nyomást.
2023. jan. 20. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

A modern felszerelést mindenki csak úgy hajlandó beadni ha más is.


Gondolj bele hogy béla leadja a legmoderneb technológiáját amit aztán mindenki megismer, józsi meg megtartja magának az övét.

2023. jan. 20. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Németország is szövetségese.
2023. jan. 20. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Ma Lengyelország konkrétan bejelentette, hogy elfogják küldeni a Leopárdokat, akkor is ha nincs beleegyezés. Érdekes forgatókönyv lenne.

Az odajuttatás nem probléma. A hajók és repülők folyamatosan érkeznek, akár Hollandiába, vagy Lengyelországba és onnan Ukrajnába. Eddig leszállítottak kb 1200 humvee-t, néhány száz lánctalpas járművet és még több egyéb harci járművet, és még pár száz tarackot vagy önjáró lövegeket. Az a 1-2 tucat tank amit küldenének, elférne a sarokban a többi lánctalpas között.

2023. jan. 20. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!