Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Tényleg csak vicc volt, hogy...

Tényleg csak vicc volt, hogy az EU-ban már a férfiak is szülhetnek?

Figyelt kérdés
[link]

2023. jan. 21. 20:40
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
17%

Lmbt lobbi baromsága.


Nem is szabadna léteznie olyannak,hogy "biológiailag nő,de férfiként él".

2023. jan. 21. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
86%

Ezt még hányszor írod ki?

Már vagy négy éve ezen sírsz, hogy a férfiak szülnek.

2023. jan. 21. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 Dzsonszi ***** válasza:
2023. jan. 21. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
2023. jan. 21. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
34%

Én abszolút támogatom, hogy valaki nemet valtoztasson. Ő dolga, éljen úgy ahogy boldog. De ha az államelismeri hivatalosan teljes értékzű ellenkező neműként az illetőt, az elég rendesen felrugja a felépített társadalmunkat elég sok téren (lásd sport, vagy az itt említett szülés).


De ha egy biológiailag férfi valahogy szülne, én azt mondom, ha már ezt összehozta méh nékül, hagy csinálja.

2023. jan. 21. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
73%

Igen, a transznemű férfiak képesek biológiailag arra, hogy szüljenek.

Engem inkább az döbbent meg, hogy ilyen gazdasági helyzetben és ilyen inflációban valaki ettől retteg a legjobban, hogy máshol magát férfinak nevező személy szül.

Ezerszer inkább élnék olyan országban ahol szülhetnek a férfiak de legalább normálisan meg lehet élni, mint itt ahol hétről hétre lineárisan nőnek a boltok polcain az árak. 😂😂😂

2023. jan. 22. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
81%
Annyit hisztiztek ezen, hogy kevés a gyerek, inkább örülnétek, hogy a transz férfiak is kivennék a részüket a dologban.
2023. jan. 22. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
22%

Már vagy négy éve ezen sírsz, hogy a férfiak szülnek.


Nem sír, csak kijelenti, hogy ez nem normális. Ti meg ki vagytok akadva, hogy ez az igazság.

2023. jan. 23. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
21%
nekem aztán mindegy, szedjék a vitamint, járjanak terhesgondozásra, és tanuljanak meg pelenkázni!
2023. febr. 6. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
75%

Én csak azt nem értem, ha valaki nőnek született, de nem érzi magát nőnek, sőt, férfiként él és viselkedik, mert férfinak érzi magát, AZ MI AZ ÖRDÖGÉRT AKAR SZÜLNI???????????

Hiszen nehéz elképzelni a szülésnél nőiesebb cselekedetet.

2023. márc. 4. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!