Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Elképzelhető, hogy az egész...

Elképzelhető, hogy az egész ukrán-orosz konfliktus csak egy színjáték?

Figyelt kérdés
Sok sok dolgot olvas az ember, többek között, hogy csak azért harcolnak, hogy az oltások mellékhatásairól ne legyen szó. Illetve, hogy egy nagy business a médiának és a fegyvergyártóknak ezáltal a kormányoknak is, mivel gyártják a gyógyszereket és a fegyvereket is, amivel csak gazdagodik a felső réteg. Nem mellesleg, hogy bevethetik "élesben" a mostanában gyártott fegyvereket illetve, hogy megnézhessék, hogyan harcol az Orosz föderáció. A médiának megint egy hatalmas business, mivel napi 2-3 atomháborús cikk és "mindmeghalunkmavagyholnap" garantáltan nagyon sok kattintást hoz ezáltal a reklámokból iszonyúan lehet keresni. Mit szóltok hozzá?

2023. jan. 22. 09:33
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
47%

Nem elképzelhető.

A háború egy szenilis ostoba vén buta kgb ügynök szórakozása ami semmivel nem magyarázható.

Putyin egy idióta görény az egész világ reménykedik abban, hogy hamarosan megdöglik végre.

2023. jan. 22. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
78%
Százezrek haltak meg,városok,falvak romokban,milliók menekültek el.Úgy gondolod,hogy ez színjáték?
2023. jan. 22. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Szerintetek az élet nekik számít? Főleg az ukranok élete ? Afrikaban is hányszor eljátszották már Ázsiáról nem is beszélve. Vietnam, Korea...
2023. jan. 22. 10:03
 4/11 anonim ***** válasza:
44%
Szerinted az emberi élet csupán színjáték? Pff... Nem kívánom hogy megtapasztald azt, amikor a szemed láttára lövik agyon a feleségedet/gyerekeidet/rokonaidat. A fronton biztos csak vízipisztollyal lövöldöznek egymásra.
2023. jan. 22. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Látszik, hogy te sem vagy egy értelmes tagja a társadalomnak. Fejedben nagy a baj. Menj el egy pszihologushoz hátha tud rajtad segíteni. Legrosszabb esetben elaltatnak, mivel emberszámba téged se vesznek.
2023. jan. 22. 10:57
 6/11 anonim ***** válasza:
57%
XD Nyilvánvaló tény, hogy te mindenkinél okosabb vagy. Lépj hátra kettőt, és baszd arcon magad.
2023. jan. 22. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
47%

Így van Kérdező, színház az egész világ és előre lehet tudni mindent.


A háború pl ezért van:


[link]

2023. jan. 22. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim válasza:
Unrelated, de kire szavaztál előző szavazáson kérdező?
2023. jan. 23. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
baloldal
2023. jan. 24. 09:59
 10/11 anonim válasza:
100%
Szeretném előre le tisztázni hogy amit leírok az a saját véleményem, egy darabka tapasztalat. Nyilvánvalóan ez egy icipici része a nagy helyzetnek amit egyikünk sem ismerhet valójában.:) lassan egy éve Németországba költöztem. Mindeddig 7 ukrán nővel dolgoztam/dolgozok. Számomra a sok szörnyű hír után amit látni/hallani a médiában elég meglepő volt beszélgetni velük és megismerni őket. Nyilvánvalóan nem vagyok a helyzetükbe de ha valóban valaki egy háborús országból menekül és tenyleg olyan nagy a baj az úgy gondolom valahol meglátszik rajtuk utána,megviseli őket legalábbis meg kellene. Még ha van is olyan aki tök vidám ennyi emberből bár egyen látható lenne a lelki sérülés. Itt a városban nagyon sok az ukrán menekült. Csúcs kategóriás reccs új autókkal járnak, (Tesla,BMW,Mercedes,Audi,stb.) luxus ruhákat vásárolnak maguknak, az új iPhone-t és társait logatva sétálnak az utcákon. Ahogy ide jöttek lakást biztosítottak nekik (nem holmi lepukkantat,hanem teljesen normális privat albérletek a városban) amit nem fizetnek, csak a szemét elszállítását havonta, munkát biztosítottak nekik és azonkívül szociális segélyt kapnak. Azt is megemlítem zárójelesen hogy akikkel eddig találkoztam a munka nem áll közel a szivukhoz azt lesik hogy tudjak el lustalkodni a napot és ha valami nem tetszik hangosabban mutatják ki mint akár egy német. Drága vendéglőkben vacsoráznak és még tudnám sorolni. Már mint említettem tele a város ukránnal és nem gonoszkodni szeretnék de egyet sem láttam aki fizikailag sérült volna a háborúban. Az hogy igazából mi történik mi túl aprok vagyunk ahhoz hogy tudhassuk és talán jobb is nem tudni. Nem itelkezem senki fölött számomra csupán nagyon meglepő dolog volt személyesen megismerni pár embert közülük. Nem azt várnám el hogy sírjanak reggeltől estig vagy semmi hasonló de úgy tesznek mintha nem is történt volna velük semmi tragikus. Számomra ezért megkérdőjelezhető az a sok minden amit a média állít. Ha meg valóban ilyen egy átlagos menekült élete és ilyen körülmények között élnek akkor csak annyit tudok hozzáfűzni: Huuuhaaa :D
2023. jan. 26. 02:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!