Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » A svédek NATO csatlakozásának...

A svédek NATO csatlakozásának lőttek?

Figyelt kérdés

[link]


A finnek azért csatlakozhatnak?



2023. jan. 23. 20:21
A kérdező szavazást indított:
Svédország a közeljövőben már nem lesz NATO tag.
Erdogant majd megveszik az amerikaiak kilóra és engelyezni fogja Svédország NATO tagságát.
16 szavazat
 1/7 anonim ***** válasza:
46%
Ha nem adnak Lölőnek (meg tudjuk kinek) egy tengeri olajkútnál részvényt, akkor bizony lőttek. De ha Orbán kap egy kicsike Nobel-díjat (pl. béke díj), akkor talán lesz esély.
2023. jan. 23. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
57%

Hát, ha nem teljesítik az egyik tag kérését, akkor lőttek.

Ráadásul Erdogan nem kér sokat a csatlakozásért, csak a svéd politika akkora papucs,hogy még ilyen kicsi,jelentéktelen dologban sem akar mozdulni.

2023. jan. 23. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Én két opciót látok:


1. Erdogan és a pártja nem nyerik meg a választást, helyete egy EU-párti vezetés kerül Törökország élére, akik nem fognak tovább nyomást gyakorolni rájuk.


2. A svédek teljesítik a törökök kérését és kiadják Törökországnak a terroristának bélyegzett kurdokat.


A finnekkel kapcsolatban azt hallottam, hogy a fegyverembargó feloldása cserében ratifikálja csatlakozásukat, de nem tudom azóta lett-e bármi. Egyedül Svedországgal kapcsolatban jelentette ki Erdogan, hogy nem fogja engedni a csatlakozásukat.


Az is hozzátartozik, hogy még mi sem írtuk alá, szóval még kérdéses hogy mi kell ennek a szaros kormánynak ahhoz, hogy végre alá írja.

2023. jan. 23. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Ha Erdogan nem nyeri meg a választást, akkor kiír egy újat. 😅
2023. jan. 23. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 Jeffrey Spender ***** válasza:
2023. jan. 24. 01:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
62%

Magyarország is gátolja a kettő csatlakozását, ami elég szégyen, főleg a finnek miatt.

Erdogan meg már olyan népszerűtlen, hogy a következő választást szerintem már nem nyeri meg. Az isztanbuli ellenzéki polgármester népszerűbb nála országszerte....

2023. jan. 24. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Erdogannak vége van. A törökök eljutottak arra a szintre, hogy elegük van belőle. Lassan borítékolható, hogy elveszíti a választást, és Nyugat-barát kormány kerül a helyére.
2023. jan. 24. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!