Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Németországban is igazából...

Németországban is igazából sokkal többen utálják a migránsokat, mint amennyien kimerik mondani?

Figyelt kérdés

Követem valamilyen szinten a német politikát és láttam a napokban elég nagy botrány lett a nemzetbiztonság (Alkotmányvédelmi Hivatal) korábbi elnökének kijelentéséből.

Ez a Hans-Georg Maassen nevű úriember azt mondta, hogy a baloldali zöld kormány kifejezetten az őshonos németek ellen dolgozik és nem veszi figyelembe, hogy az egész érzékenyítés az ők kárukra megy, tulajdonképpen velük szemben rasszisták. Régebb is mondott hasonlókat és azért váltották le a pozíciójából, de most azt mondták a CDU-ból is kizárják. Pedig szerintem igaza van, mert az etnikai németek érdeke nem az, hogy teljesen kicserélődjön a lakosság és nem értem miért bűn ezt egy magát jobboldali, konzervatívnak hívó pártban kimondani. Most már tényleg csak az AfD marad, akit érdekel a németek sorsa és nem szégyelli ezt felvállalni?



2023. jan. 25. 17:59
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
100%

A fidesz ket okbol van hatalmon: agymosas es hazug media. Ellensegkepet kepez mindenkirol, a hulyek meg ezt beveszik. Apro morzsakat odadobalnak, de amit ezek mar elloptak, csak apropenz mind amit a hiszekeny embereknek odahintenek.


De az eredeti kerdeshez: 9 eve elek Nemetorszagban. a nemetek 99%-anak a hata kozepere sem kivankoznak az ingyenelo, lusta, segelyen tengodo kulfoldiek. Azt viszont nagyon hamar befogadjak, akik valoban tenni es dolgozni akarnak, es persze nemetul megtanulni, kommunikalni veluk.

2023. jan. 26. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!