Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Mi az oka, hogy Brazília...

Mi az oka, hogy Brazília ennyire erőszakos ország?

Figyelt kérdés

Ha fellépek egy gore oldalra, akkor azt látni, hogy kb. minden második erőszakos eset Brazíliában történt.

De miért pont Brazília?



2023. jan. 25. 20:19
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
74%

Mi az a gore oldal?


Amúgy pár éve volt a BBC History magazinban egy rövid összefoglaló Brazília történetéről és a kérdésedre a választ abban látják a szakértők, hogy az ország nagy része nagyon nehezen megközelíthető hely, például folyók által elszigetelt nehezen áthatolható dzsungelben levő tisztások, ami melegágya a bűnözésnek. A rendfenntartó erők nem vagy alig tudják a különböző bűnszervezeteket felszámolni, mivel a főhadiszállásuk ilyen helyeken található.

2023. jan. 25. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
100%
Szegénység,favellák,drog...
2023. jan. 25. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
18%

DNS


sok a bantu

2023. jan. 25. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 A kérdező kommentje:

A gore oldalak olyan oldalak, amik tele vannak erőszakkal.

Ilyen volt régebben pl. a Best Gore

Gore jelentése:alvadt vér. Beszédes...

2023. jan. 25. 20:30
 5/20 anonim ***** válasza:
90%
3-as Rengeteg olyan hely van, ahol sok a "bantu", mégis pöpec a közbiztonság.
2023. jan. 25. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
100%
Az elszegényedett régiókban gyakorlatilag nincs is rendőrség így következmények nélkül lehet bűnözni, Sőt bizonyos ilyen gócokat direkt módon hagynak hogy a BOPE tudja hol élesben kiképezni az embereket. Tudni illik az összes valamire való terror elhárító szerv hozzájuk küldi az embereit.
2023. jan. 25. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
100%
És miért nézegetsz ilyeneket? Rákerestem és szerintem épelméjű ember nem néz ilyet. Egyébként drog, mélyszegénység, korrupt vezetés főképp.
2023. jan. 25. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
35%

'mégis pöpec a közbiztonság"



Ezen jót röhögtem.

Mondj már Magyarországon például egy ilyen helyet.

Vagy a világban 😁

2023. jan. 25. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
73%

Igen, mostanában megint elkezdődött, hogy nálunk a faluban minden cigány villamosmérnök meg önkéntes.

Aztán mikor rákérdezek, hogy na, hol is van ez a fantasy, akkor hirtelen csend lesz😁

2023. jan. 25. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
83%

Pontozzatok le, de Magyarországon még ha a legputribb cigány faluba sétálsz be akkor is 90% hogy élve jössz ki különösebb atrocitás nélkül. Sokat túrázom, jártam olyan helyeken ahova nem szándékosan tévedtem be, mégis élek.


Ehhez képest azért Dél-Amerika más világ, ott tényleg nagy esélye van, hogy nem kerülsz elő élve.

2023. jan. 25. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!