Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Milyen alapon várja Szlovákia,...

Milyen alapon várja Szlovákia, hogy Ukrajna ebben a helyzetében bármit, akármit is adjon?

Figyelt kérdés
[link]

#Ukrajna #Martina Koval Kakascíková
2023. jan. 26. 09:35
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Most kap Ukrajna naponta egy valag nyugati fegyvert. Ami nem olyan fontos becserélheti tankokra. Korrekt ajánlat
2023. jan. 26. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem félreértetted a cikket.

Nem az ukránoktól akarnak cserébe modernebb harckocsikat, hanem azoktól akik az ukránoknak akarnak még több fegyvert adni - de csak később.

Most oda tudnák adni a szlovákok azt amijük van, de akkor nekik nem lenne és így azt szeretnék ha ezek helyett cserébe kapnának mást. Pl. ha a hónapok múlva ukránoknak beígért járművek majd hozzájuk kerülnének.

Az ukránok és támogatóik nem várhatják el egy országtól sem, hogy a frontvonal közelében védtelenül maradjanak, csak mert elküldik ajándékba a harckocsijaikat és majd évek múlva lesz készen amit most helyette megrendelnek. Akkor addig amíg nem lesz meg az új, nem fogják tudni odaadni a régit.

Az ukránoknak meg most kell fegyver, nem majd ősszel. Jogos a szlovákok felvetése, hogy ők tudnak őszig várni, akkor oda tudják ők adni a meglevő járműveiket, de akkor cserébe kapjanak helyette ők mást.

2023. jan. 26. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Én értem, de nem az ukránoktól. Arra pedig senki nem ad még csak szóbeli garanciát sem (ami nem garancia, lsd. "a szó elszáll, az írás megmarad"), hogy őszre vége lesz a háborúnak (főleg nem, ha marad a nyugati fegyverarzenál-utánpótlás, ami egyelőre nem úgy néz ki, hogy elapadna)
2023. jan. 26. 09:50
 4/4 A kérdező kommentje:
Az oroszok pedig nyilván nem állnak le, el fognak menni a falig, vagy úgy, hogy győznek és akkor kő kövön nem marad, kivégzések és megtorlások, vérarzenál... vagy úgy, hogy ővelük történik ugyanez, (amibe meg azonnal, de pár hónapon belül szerintem legkésőbb belebukna szerintem Putyin, magával rántva ezzel a teljes rendszerét...)
2023. jan. 26. 09:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!