Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Orbán Viktor vajon meg meri-e...

Orbán Viktor vajon meg meri-e lépni azta a hazaárulást hogy magyarországot az Eu-ból és NATO-ból is kivezetné? Ehez mit szólnának a bigott fidesz szavazök?

Figyelt kérdés
2023. jan. 28. 04:50
1 2 3
 21/28 hun_74 ***** válasza:

Betű szerint idézlek:

"Forrás, ATV:"egyenes beszéd", 444, és más "liberális" sajtótermékek cikkei, ahol már vayg 2 hete Viktorunk pávatánca a téma, és egyre furcsább mondásai, mintha nem jött volna rá, hogy amióta internet van, nem játszhatja el a tájékozatlant az egyik helyszínen, majd a tájékozottabbat egy másikon"


Akkor tehát semmi más dolgod nem lenne, mintegy belinkelj egy olyan videót, ahol OV ezt konkrétan kimondta, és nem egy olyat ahol ezt róla mondják az ellenlábasai.

2023. febr. 1. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/28 A kérdező kommentje:
Azóta megtudtuk, "viccelödött" ezzel. Inkább a vagyonnyilatkozatával tenné..
2023. febr. 2. 01:11
 23/28 hun_74 ***** válasza:
33%
Tehát akkor mégsem mondta, és ez csak egy fake news?! 🤔
2023. febr. 3. 01:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/28 A kérdező kommentje:
23-as megírták, akkor " micsoda a fake news " ?
2023. febr. 3. 08:32
 25/28 A kérdező kommentje:
23-as Neked nem a kisegítőben kellene lenned most ??? A szövegértést pedig még gyakorold, mert amit eddig nyújtottál az a gyp-ben is 1-es !!!
2023. febr. 3. 08:33
 26/28 hun_74 ***** válasza:
25%

Én ezzel a vicces verzióval sem találkoztam, de te tényként kijelentetted, hogy ki akar lépni az EU-ból, és a NATO-ból.

Tehát, ahelyett hogy elismernéd, hogy fake news volt amit te tényként állítottál, most magyarázod a bizonyítványodat, hogy csak vicc volt. Az hogy vicc volt azt is csak azért jelentetted ki, mert a konkrét bizonyítékot firtatam. Ha ezt nem tettem volna, akkor maradt volna, ez a kacsa hír.

Kettőnk közül, nem nekem van szövegértési problémám.

2023. febr. 3. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/28 hun_74 ***** válasza:
*firtattam
2023. febr. 3. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/28 anonim ***** válasza:
66%

Eszben sincs.

A sok hülyeséget nem érdemes benyelni.

2023. márc. 5. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!