Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » UKRAJNA VÉGIG SÉRTETTE A...

UKRAJNA VÉGIG SÉRTETTE A MAGYAROKAT, mi a véleményetek?

Figyelt kérdés
ukrán polgármester "senkiknek" és "bevándoroltaknak" és "mindenki utálja a Magyarokat" és hasonló mocskos hányinger hazug dolgot mondott, ti mit gondoltok? bennetek is felvitte a pumpát?

2023. jan. 29. 21:58
1 2 3 4 5 6 7
 21/66 A kérdező kommentje:

#20

"Nem Ukrajna sértette vérig a magyarokat, "


eddig az ukrán elnök, 1 ukrán polgármester, és 2014 ás 2022 közt több tucat ukrán, és az akkori ukrán parlament sértette vérig a Magyarságot, szóval szerintem mondhatjuk hogy DE az ukránok voltak


"Másrészt elsősorban a vezetőinknek szólt"

nem tudtam hogy a fidesz volt már trianonnál is, meg a második világháborúban is.. woow! jó régi párt.... IQ bajnok...

2023. jan. 29. 23:10
 22/66 anonim ***** válasza:
76%

#21: Az ukrán elnök mivel sértette végig? Több tucat ukrán pedig miért egyenlő 40 millió ukránnal, vagy akár az ukrán vezetéssel?

"nem tudtam hogy a fidesz volt már trianonnál is, meg a második világháborúban is.. woow! jó régi párt.... IQ bajnok..."

Ki mondta, hogy csak a jelenlegi vezetőkről van szó? Anno is a rossz oldalra álltunk, ez elég nyilvánvaló. A románok legalább időben kiugrottak, nekünk ez sem ment.

2023. jan. 29. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/66 anonim ***** válasza:
42%

Kedves magyarul nem tudó ruszki propagandista troll a pincében!

Az vérig sérti, nem pedig végig sérti. A magyarok pedig kis betűvel írandó, mert nem tulajdonnév.

2023. jan. 29. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/66 anonim ***** válasza:
48%

Vona Gábor írása szerintem irányadó lehet ezzel kapcsolatban:

[link]

2023. jan. 29. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/66 Drakula_VAGY_Ahmed ***** válasza:
66%

Mindjárt bevágja valaki hogy fidesz bérenc a vona is.


Egyébként meg szépen van írva, gratula neki.

2023. jan. 29. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/66 A kérdező kommentje:

#22


már azt hittem hogy magyar vagy, de hála Isten kiderült hogy nem :)

bezzeg mikor van 1 fideszes aki nem intelligens akkor "ilyen az összes fideszes" akkor nem jár a szád hogy "1 ember miért egyenlő 3 millióval?"


a románok szimplán árulók voltak, nem kiugrottak! persze a románok úgy néz ki ti tévedésben vagytok...


"Ki mondta, hogy csak a jelenlegi vezetőkről van szó?"


szóval ha ukrajna végig sérti a magyarságot akkor az "csak a kormánynak szól" ha leírom hogy nem, a magyarságot sértette vérig, akkor a válaszod hogy "ki mondta hogy csak a kormánynak szólt?" remélem eljátszod és valójában okosabb vagy ennél mert ez nevetséges...

2023. jan. 29. 23:55
 27/66 anonim ***** válasza:
79%
#26: Partiumi magyar vagyok, ha szerinted nem vagyok magyar, akkor legyen így. Egész egyszerűen csak a saját bőrömön tapasztalom, hogy mennyire káros a magyar kormány politikája nekünk, kisebbségben élő magyaroknak. Sajnálom, hogy ezt nem értitek meg.
2023. jan. 30. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/66 anonim ***** válasza:
72%
#25 "Országunk igyekszik az Ukrajnából érkező nem kevés menekültet befogadni és jól bánni velük, amíg vissza nem térhetnek a hazájukba." Ezt is elolvastad? Mennyi menekült érkezett és ebböl mennyit fogadott be Mo??? Nézz már utána! Erre igy hivatkozni vagy tájékozatlanság vagy csontig nyali Orbánnak. Döntsd el melyik!
2023. jan. 30. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/66 anonim ***** válasza:
30%
Nem UKRAJNA sértegette a magyarokat, legfeljebb az a polgármester.
2023. jan. 30. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/66 anonim ***** válasza:
59%
Orbán meg az ukránokat sértette vérig. Amíg ilyen subribunkó az ország első számú vezetője, addig várható, hogy a felháborodott és joggal megsértett külföldiek hasonló stílusban válaszolnak.
2023. jan. 30. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!