Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » A háború után lehet még...

A háború után lehet még Ukrajna semleges?

Figyelt kérdés

Melyik opcióra tippelsz?


1. Ukrajna orosz befolyási övezet lesz.

2. Ukrajna egyik fele orosz másik nyugati zsákmány lesz.

3. Ukrajna soha nem volt semleges, a szinfalak mögött mindig ment a harc érte.


2023. febr. 1. 07:06
 1/9 anonim ***** válasza:
92%
Tippre azt se tudom megmondani, hogy lesz-e relevanciája a tippemnek, mert akár igy is végződhet ez a mocskos háború.
2023. febr. 1. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
75%
Kizárt. Már most NATO tagok akarnak lenni és eu tagállam. Na most ez vagy sikerül a mostani vezetésnek vagy Putyin megdönti és intéz oda valakit. Ami lehet látszatra semleges lesz, de a háttérben nagyon is oroszbarát.
2023. febr. 1. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
17%
Nehéz ügy, mert egy olyan ország, amelynek határvitái vannak, nem alkalmas EU és NATO tagságra. Ha a kijevi rezsim nem ismeri el Oroszország részeként az oda csatlakozott területeket, akkor technikailag semleges lesz.
2023. febr. 1. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
29%
Igen. Oroszország megnyeri a háborút, és semleges országot csinálnak Ukrajnából.
2023. febr. 1. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
27%

tudni kell, hogy Ukrajna területének fele már az usáé..az a sok segítség nincs ingyen..Ukrajna az egyik legjobb termőföldű ország(ha nem övék a legjobb)...nos erre teszi rá mosolyogva a

tenyerét a sok segítő ország.

2023. febr. 1. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
24%
Ha Zelenszkij és bagázsát eltávolítják, akkor lehet. Addig nem.
2023. febr. 1. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
91%

A kisebb országok szerintem nem tudnak semlegesek maradni, mert valamelyik nagyhatalom úgyis bejelentkezik értük. Ha mást nem, akkor azért, hogy ne a másik nagyhatalom befolyási övezete legyen.


Megjegyzés: a "nyugati zsákmány lesz" egy hangyányit sugallja, melyik oldalt tartanád szimpatikusnak.

2023. febr. 1. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Ja nem én nyugat-fóbiás vagyok, de azt tudni kell, hogy az orosz befolyást még ember-ellenesebbnek tartom.
2023. febr. 1. 08:44
 9/9 anonim ***** válasza:
64%
#5, egyszer utánaolvastam: kiárusították az ukrán állami földek kb 1%-át, és ennek úgy egyharmada, vagy ilyesmi került amerikai befektetőkhöz. Na azóta is azon pörög minden második konteós, hogy igazából az USA megvette fél Ukrajnát.
2023. febr. 1. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!