Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Nem nevetséges, hogy egyes...

Nem nevetséges, hogy egyes ukrán egységek szimpatizálnak a nácizmussal, miközben ukránok?

Figyelt kérdés

A világ minden fehér nácija megveti az ukrán nácikat. A nácizmusban volt egy értékrend, és az ukránok nagyon az alján lettek volna, nagyon rövid, szegény a történelmük, alig volt önállóságuk, szlávok voltak, sőt azokon belül is talán a legelmaradottabb terület. A nácik továbbá jóban voltak a testvérnépekkel általában, nem a legnagyobb ellenségeik voltak, nem nézték le a náluk sokkal nagyobb testvérnépüket, és nem is nyomták el, üldözték. Az akkori nácik mélyen megvetnék a mai ukrán neonácikat, és az oroszokat támogatnák. Az orosz történelmű, többségű területeket is az oroszoknak adnák vissza. Feltehetően nem zsidó származású vezetőket választanának (Zelenszkij, és sok ukrán vezető).

Hogy lehetnek ilyenek az ukrán nácik?



2023. febr. 2. 12:15
 1/8 A kérdező kommentje:

Ez nevetséges, aki nem kedveli az ukrán nácikat, az orosz ügynök. :DD

Most is sok harckocsira, járműre 2. vh-s wehrmachtos jelet festenek. Mi a f...? Miért szimpatizálnak a németekkel? Pont az ellenkezőjét teszik. A németek visszaszereztek területeket, nem elfoglaltak, hogy terrorizálják, elüldözzék az ottani népeket, kisebbségeket. Nincs értelme az egésznek. A nácizmusban meg az ukránok kb. alsóbbrendű szolganépnek számítanának.

2023. febr. 2. 12:38
 2/8 hypno ***** válasza:
66%

És mit kezdjünk a fasiszta Wagner csoporttal ami egy postbolsevik diktátort szolgál?

Vagy a csecsen nácikkal, akik ugyanezt teszik azokkal akik porig bombázták a fővárosukat.

2023. febr. 2. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
50%
Kérdező, én már voltam ruszkiszopó féregnek is nevezve, amiért azt merészeltem mondani, hogy nekem nem szimpatikus Zelenszkij. A nyugati propaganda azért megtette a hatását. :D
2023. febr. 2. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
68%
#4 azok sem különbek az azonvnál és hasonló alakulatoknál.
2023. febr. 2. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
57%
Nem ertek en egyeseket miert tamogatjak az ukránokat . Altalaban 56 ot szoktak felhozni amin jot szoktam nevetni mivel akkoriban ukrajna a szovjetunio része volt sőt a főpárttitkár ukrán volt
2023. febr. 2. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 MDaniel98 ***** válasza:
66%
Mindenhol vannak olyanok, akik szimpatizálnak a nácikkal.
2023. febr. 2. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
A hitleri nàcizmussal alig valamivel van több okuk szimpatizálni, mint az oroszoknak, hiszen a nácik nem tamogatták önálló Ukrajna létrejöttét, Banderát is letartóztatták, igaz azért volt némi együttműködés közte és a nemet nacik között. Az orosz Wagner náci szimbólumhasználata azonban talán még ennél is érthetetlenebb. Vagy neked az logikus, kerdezo?
2023. febr. 12. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Én is náci vagyok és az ororszokkal szimpatizálok.
2023. márc. 6. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!