Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » NATOS katonák ukrajnában...

NATOS katonák ukrajnában fognak harcolni?

Figyelt kérdés
Ukrajna hatalmas emberhiányban szenved (bahmutnál és soledarnál elméletileg naponta százával haltak ukrán oldalon, és 2022 végén ukrajna vesztesége 100 ezer felett volt!) és ezt bizonyítja a kényszer sorozás! már a nők és öregek besorozása is felmerült ukrajnába, kérdem én, ha elfogy ukrajna harcra alkalmas lakossága, akkor NATO s katonák fognak harcolni ukrajnába mint "önkéntesek" ? tehát elképzelhető hogy német-francia-amerika és egyéb katonaságokon felajánlják hogy önkéntesként menjen harcolni ukrajnába, cserébe xy pénzt kap havonta! és mondjuk ezeket 3 havonta cserélnék ezeket a katonákat! ez elképzelhető lenne?és ha ilyen történne akkor oroszország hogy lépne erre?

2023. febr. 3. 04:05
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
72%
Így ebben a formában nem képzelhető el. Előbb le kell őket szerelni aztán önkénteskedhetnek.
2023. febr. 3. 04:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:

oh ezt nem tudtam! köszönöm e kiegészítést!


viszont akkor a kérdést kibővítem, NATOS ex katonákat küldhet e amerika és nyugat európa?

2023. febr. 3. 04:41
 3/12 anonim ***** válasza:
71%
Remélem nem , mert akkor nekünk is menni kell.
2023. febr. 3. 04:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
93%

Ha leszerel, onnantól barmikor jelentkezhet zsoldosként az ukránokhoz, ahogy eddig is.

A nato itt úgy segíthetne be, hogy jelentős zsoldot fizetne a jelentkezőknek.

2023. febr. 3. 06:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
86%
Na akkor lehet, hogy még valamit nem tudsz. A zsoldosra nem vonatkozik a Genfi egyezmény. Akár ki is végezhetik mint fegyveres terroristát, nem kell hadifogolyként kezelni. Tehát ha valaki ilyesmire adja a fejét az az élethez való jogáról is lemond.
2023. febr. 3. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
59%
Remélem hivatalosan ilyenre sosem kerül sor, mert az már világháború lesz!
2023. febr. 3. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:

#5

rengeteg zsoldos van a világba, és aki katonának megy az nyilván számol a halállal! így a katonák nagyrésze pénzért menne ukrajnába!

2023. febr. 3. 07:40
 8/12 Alex Fly ***** válasza:
0%

@5: ez meglepő lenne, mert jelenleg a világban a katonák többsége zsoldos...

Mondjuk ha így van, akkor nem értem, miért szokták a putleristák felháborodva emlegetni azt a legendát, hogy az ukránok az elfogott ruszkit lábon lőtték, ami ellentétes a genfi egyezménnyel?

2023. febr. 3. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
91%
Kétlem, mert akkor az jelenti, hogy kb kitört a harmadik világháború....
2023. febr. 3. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
58%

"nem értem, miért szokták a putleristák felháborodva emlegetni azt a legendát, hogy az ukránok az elfogott ruszkit lábon lőtték, ami ellentétes a genfi egyezménnyel?"


Mit tudsz ezen nem érteni? Mivel ellentétes a Genfi egyezménnyel így az háborús bűnnek minősül. Egyébként nem esküdnék meg rá, hogy ilyen emberellenes magatartáson csak az úgynevezett"putleristák" háborodnak fel. Én kívánom neked hogy egyszer szétlőjék a térded. Mert az szétviszi a teljes térdizületet és akkor majd megérted a normális emberek miért háborognak a hozzád hasonló gyűlöletvezérelt állatok ellen.

2023. febr. 3. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!