Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Szeretnél Magyarország élére...

Szeretnél Magyarország élére egy olyan becsületes, hozzáértő (miniszter)elnököt mint Zelenszkij?

Figyelt kérdés
Tudom, hogy elnök de nálunk miniszterelnök kéne legyen, hogy legyen valamilyen valós hatalma is.

2023. febr. 10. 20:46
A kérdező szavazást indított:
Fideszes vagyok, ilyen politikusokra lenne nekünk is szükségünk.
Fideszes vagyok, nem ilyen politikusokra lenne nekünk szükségünk.
DK-s vagyok, ilyen politikusokra lenne nekünk is szükségünk.
DK-s vagyok, nem ilyen politikusokra lenne nekünk szükségünk.
Momentumos vagyok, ilyen politikusokra lenne nekünk is szükségünk.
Momentumos vagyok, nem ilyen politikusokra lenne nekünk szükségünk.
Mi Hazánkos vagyok, ilyen politikusokra lenne nekünk is szükségünk.
Mi Hazánkos vagyok, nem ilyen politikusokra lenne nekünk szükségünk.
Más pártot támogatok/ pártsemleges vagyok, ilyen politikusokra lenne nekünk is szükségünk.
Más pártot támogatok/ pártsemleges vagyok, nem ilyen politikusokra lenne nekünk szükségünk.
34 szavazat
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
27%
Ha Putlernek minket szottyanna kedve megtámadni, sosem jutna el a nyugati határig az üdvözlőbeszédektől.
2023. febr. 10. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
27%
Max. az árnyékkurmányotok élére.
2023. febr. 10. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
60%
Zelenszki hazaáruló és a világ szégyene...
2023. febr. 10. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
2023. febr. 10. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
22%
20:53: akkor Viktor mi?
2023. febr. 10. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:

ma 21:03

Viktor miatt hány katona/civil halt meg eddig? Hányan költöztek külföldre?


Nézzük már kicsit reálisabban a dolgokat, tuti Viktor se egy főnyeremény de azért ő olyanokkal szokott "harcolni" akik nem lőnek vissza, ami sokkal kevésbé gáz mintha fegyveres konfliktusba sodrod az országod.

2023. febr. 10. 21:09
 7/16 anonim ***** válasza:
30%
Zelenszkijnek legalább vannak elvei, nem úgy mint a kövér, kiégett diktátorunknak aki letérdel Európában meg Moszkvában is, itthon meg játssza a nagy embert, aki Moszkvában meg Brüsszelben is kemény.
2023. febr. 10. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
73%

zelenszkynek nincs semmilyen érve, elültették a fülébe a bogarat a nyugatiak, meg elhúzták előtte a mézesmadzagot. Azt csinálja amit Washingtonból diktálnak neki. Lényegében washingtonban dől el hogy mikor lesz a háborúnak vége...

Márpedig úgy látszik hogy addig megy amíg az utolsó ukrán katona is oda nem veszik. Jó fegyverbiznisz amcsiknak, meg ezeket nem érdekli hányan halnak meg. A másik lehetőség washingtonra ledobni az atomot, ez lenne a leglogikusabb hogy észhez térjen a mocskos amerikai.

2023. febr. 10. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
0%
21:36: veled is csak többen vagyunk...
2023. febr. 10. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
92%
Nem köszönöm, nekem egy Sanna Martinen (finn min.elnök) típusú csinos nő jönne be.
2023. febr. 10. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!