Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Mit szóltok a transz műkorcsol...

Mit szóltok a transz műkorcsolyázó szégyenletes esetéhez?

Figyelt kérdés

Ez az eset a napnál világosabban megmutatja, hogy ma már nem kell tehetségesnek lenned, sem értened ahhoz, amit csinálsz, egész egyszerűen elég a heterótól eltérő szexualitásúnak vallanod magad, és valami előbb vagy utóbb leesik. 50 feletti, magát nőnek gondoló férfi produkciója a műkorcsonya EB megnyitóján:

https://www.youtube.com/watch?v=VePyOsI8Vug



2023. febr. 11. 19:06
1 2 3
 21/27 anonim ***** válasza:
77%
#20: Dehát pont azért küldték ki, mert transz.
2023. febr. 16. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 anonim ***** válasza:
51%

#21 Nyilván benne volt az is. (Bár nekem az a sejtésem, hogy akkor is felháborodást keltett volna, ha amúgy tök jól nyomja.)

Viszont ha sportérték szempontból kritizáljuk, akkor nem tudom mi köze van ennek ahhoz, hogy transz volt, amikor az a baj, hogy eltaknyolt, nem tud korizni. Ennek semmi köze a transzneműségéhez. Pont olyan, mintha valakit, aki nem tresz azért küldenének ki, mert gazdag fater fizet érte, hogy a gyereke ott legyen. Nem az lenne a fő gond, hogy fater gazdag, hogy protekció, hanem, hogy szar volt.

2023. febr. 16. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 anonim ***** válasza:
69%
#22: Igen, de érted, pont az a baj, hogy nem a teljesítmény számított, hanem, hogy transz.
2023. febr. 16. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 anonim ***** válasza:
77%
#23 Ha csak a teljesítményét érné a kritika, akkor nem az lenne a kontextus, hogy az a szar transz műkorcsolyázó, hanem az, hogy az a szar műkorcsolyázó. Konkrétan az a nagyobb baj, ahogy én érzékelem, hogy transz, nem az, hogy szar volt.
2023. febr. 16. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 anonim ***** válasza:
69%
#24: Igen, az valóban nagyobb baj, mivel a transzok ellenérzést váltanak ki a legtöbb emberből. De nem is ez a baj, hanem hogy reflektorfénybe tolják őket, amikor a legtöbb ember nem kíváncsi rájuk. És persze az is zavarja az embereket, hogy valakit csak emiatt a tulajdonsága miatt tolnak, miközben a képességei gyengék.
2023. febr. 16. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 anonim ***** válasza:
29%
#25 Akkor ez szimplán transzfóbiából adódó hiszti, ha nagyobb baj, ha valaki transzként volt szar, mintha csak egy cisznemű lett volna szar.
2023. febr. 16. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 anonim ***** válasza:
69%
#26: Nevezd, aminek akarod, engem is undorított, hogy egy felnőtt férfi borotvált lábbal harisnyában korcsolyázik.
2023. febr. 16. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!