Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Igaz hogy John F Kennedy ezt...

Igaz hogy John F Kennedy ezt mondta halála előtt 7 nappal?

Figyelt kérdés
"Van egy terv ebben az országban, hogy minden férfit, nőt és gyermeket rabszolgaságba döntsenek. mielőtt elhagyom ezt a magas és megtisztelő pozíciót, szeretném leleplezni ezt a tervet."

2023. febr. 17. 04:38
 1/9 A kérdező kommentje:
tényleg igaz vagy csak amolyan legenda ez?
2023. febr. 17. 04:39
 2/9 anonim ***** válasza:
91%
Igaz, én ott voltam személyesen, hallottam.
2023. febr. 17. 07:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
93%
Igaza van a 2es-nek, én láttam, hogy ott volt.
2023. febr. 17. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
70%
Akár mondta, akár nem, valószínűleg tudott róla. A Kennedy család benne volt a világot irányító körökben, de JFK hátat fordított nekik. Ezért kellett meghalnia neki és több rokonának is.
2023. febr. 17. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
85%

Kennedy halála kapcsán sok találgatás van.

Bajszot akasztott a háttérhatalommal, vagy a maffiával, vagy egy másik nagy országgal, vagy a pénzügyi elittel, vagy az idegen látogatókat és azok lezuhant játműveit eltitkoló katonasággal.

De neki nem is volt bajsza.

2023. febr. 17. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 MDaniel98 ***** válasza:
100%
Az nyilván fel sem merülhet, hogy valakinek az útjában volt és csak simán lelövette, mindenképpen valami összeesküvésre kellett rájönnie és ezért kellett meghalnia. Gyűjtött magának ellenséget eleget.
2023. febr. 17. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 lencsefőzelék ***** válasza:
100%

Ha nem is konkrétan ezt mondta, de valami hasonlót:

https://www.youtube.com/watch?v=JzlgM95xLoU

És 7 hetet olvastam, nem 7 nappal előtte mondta.

2023. febr. 18. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
49%
Nyilván csak legenda
2023. márc. 6. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
63%
Nincs bizonyíték arra, hogy John F. Kennedy valóban ezt mondta volna a halála előtt. Noha számos összeesküvés-elmélet kering a Kennedy-gyilkosság körül, és sokan állítják, hogy az ilyen megjegyzéseket a tényleges okokat eltitkoló konspiráció részeként tartják számon, de ezek az állítások nincsenek alátámasztva megbízható bizonyítékokkal. Sok szakértő úgy véli, hogy az ilyen állítások általában spekulációk és találgatások, és a valósággal ellentétben állnak.
2023. ápr. 16. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!