Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Más is háborúpárti lett az...

Más is háborúpárti lett az utóbbi időben?

Figyelt kérdés
Amikor kitört a háború akkor még azt szerettem volna, hogy minél előbb végezzen Oroszország és legyen egy új báb kormány Ukrajnába és álljon meg az Európai gazdaság zsugorodása. Már ekkor láttam hogy hatalmas visszaesés lesz az életszínvonalba és csakis így lehetett volna megállítani. Viszont most már minden remény elveszett hogy a háború lezárása után ki tudnánk egyezni az oroszokkal, most úgy vagyok vele hogy támogatom minden egyes harci eszköz odaküldését. Úgy gondolok rá hogy minél több tank vagy támadó fegyver megy oda, annál több ukrán fog meghalni. Azt szeretném ha megéreznék a súlyát annak hogy a kisebb területek odaadásával békét köthettek volna és Európa gazdasága se ment volna tönkre, de ők akkor nem akartak békét kötni. Most úgy vagyok vele hogy vesszenek oda mind, minél több a fegyver annál több nagyobb a vérszivattyú.

2023. febr. 23. 08:13
A kérdező szavazást indított:
Támogatom a fegyverek küldését Ukrajnába, hadd harcoljanak az utolsó emberig, mert megérdemlik.
Nem támogatom a fegyverek küldését Ukrajnába, végre adja meg magát Ukrajna hogy ne kelljen több embernek meghalnia.
30 szavazat
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
11%
Természetesen. A hábi jó, mert csökkenti a túlnépesedést.
2023. febr. 23. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
41%

Rosszindulatú vagy!!!


Ki is toboroz megint 1 millió katonát?



Ha netán továbbmenne, mit fogsz tenni? Akkor is nyalod majd a @@@?

2023. febr. 23. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 A kérdező kommentje:

Oroszország ígyis úgyis győzni fog Ukrajna felett.

Itt csak az áldozatok száma és a háború hossza a kérdés.

Az elején örültem volna egy gyors lerohanásnak, de most már nekem nem érdekem, így úgy vagyok vele akkor játszák le és akkor legyen vége ha Ukrajna teljesen megsemmisült. Persze ehhez adni kell nekünk fegyvereket hogy mehessenek vele meghalni.

Az oroszok nem fogna NATO tagállamot megtámadni mivel ahhoz nagyon gyengék, és ezt ők is tudják. Mire az utolsó ukrán katonát is kivégzik addigra már az orosz haderő is romokba lesz. Ez az ő problémájuk én nem nyalom egyik seggét se, csakis kizárólag a saját és családom érdekét nézem. Lehet hogy önző vagyok, de mit aggódjak az oroszokért vagy ukrán emberekért? Nekem a családom élete a legfontosabb és most az ukránok választották maguknak a halált, és ezzel engem és a családomat a rosszabb életszínvonalra löktek.

2023. febr. 23. 08:29
 4/28 anonim ***** válasza:
31%
#2 miért menne tovább? Ilyen erővel foshatnál az amcsiktól, hogy miután kiverték őket Ukrajnából, majd erre támadnak tovább...
2023. febr. 23. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 anonim ***** válasza:
61%
Végül is mindegy, én milyen párti vagyok, semmin nem változtat. De mivel úgy néz ki, hogy az ukrán vezetés abszolút háborúpárti, semmilyen érdemi tárgyalásra nem hajlandó, ezért a háború folytatódni fog. Ki mi főzött, egye meg. Ukrajna egyre kisebb és egyre néptelenebb lesz, ha nekik ez kell, csak tessék.
2023. febr. 23. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 anonim ***** válasza:
61%

“ miért menne tovább? Ilyen erővel foshatnál az amcsiktól, hogy miután kiverték őket Ukrajnából, majd erre támadnak tovább...”



Amerikától ti fostok, 0/24.-ben. 😂😂😂 Mindezt úgy hogy 3 éve Orbánék többet jártak Amerikába mint

2023. febr. 23. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 anonim ***** válasza:
77%
Kérdező, mondanál nekem 5 random számot? Eskü megjátszom, aztán vasárnap majd visszatérünk rá, hogy mennyire sikerült telibetalálni a jövőt.
2023. febr. 23. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 anonim ***** válasza:
43%

“ Ilyen erővel foshatnál az amcsiktól, hogy miután kiverték őket Ukrajnából, majd erre támadnak tovább...”


Te tényleg azt hiszed, hogy a NATO ott van? Mert akkor sajnos amit gondoltam a gombákról IQ szinten, az is túlzás volt.


2. Ha Oroszo kap innen onnan Irántól is drónt, Ukrajna miért ne kaphatna?


Azé me Te meg Bencsik elvtárs a keletnek “drukkol” csak tud ez nem focimeccs… Ezt Somogyi András is megmondta.

2023. febr. 23. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 A kérdező kommentje:

#7

Arra gondolsz hogy azt mondtam hogy Oroszország le fogja győzni Ukrajnát. Ehhez nem kell jövőbe látónak lenni, csak ismerni kell az erőviszonyokat és az Orosz mentalitást. De azért arra kíváncsi lennék hogy te mennyire nézed idiótának a #2-es válaszolót aki azt vizionálja hogy Oroszország képes lenne megtámadni a NATO-t, 30 ország együttes erejét.

Nem szabad lebecsülni, de túlbecsülni sem Oroszország haderejét. Ukrajnához bőven elég, de a NATO-hoz nem elég. Márpedig egy ekkora túlerővel szemben csakis elveszíteni lehet a háborút. A döntés az Ukránok kezébe van és ők az utolsó katona megoldást választották, hát akkor legyen így. Engem nem zavar ha eltűnnek a Föld felszínéről. Az hogy kisebb atomtöltetű fegyverek bevetésével vagy a ledarálás módszerével fog megtörténni az már részlet kérdés.

2023. febr. 23. 08:51
 10/28 anonim ***** válasza:
42%

De attól még igazán mondhatnál 5 számot...

"Oroszország ígyis úgyis győzni fog Ukrajna felett."

2023. febr. 23. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!