Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » A nyugatnak miért olyan...

Jeffrey Spender kérdése:

A nyugatnak miért olyan fontos, hogy Ukrajna az ő fennhatósága alá tartozzon?

Figyelt kérdés
Valamiért kell Ukrajna a nyugati világnak, különben nem öltek volna bele milliárdokat az euromajdani történetbe, és azután is, az EU és NATO csatlakoztatàsba, vajon Miért ?
2023. febr. 23. 12:45
1 2 3 4
 11/38 anonim ***** válasza:
30%
Kérdező, ezt te tudod, pengébb vagy ebben a témakörben, mint én. És én nem is ezt kérdeztem, hanem, hogy én azt nem értem, hogy akik támadják itt a nyugatot, azok miért gondolják, hogy mi nem tartozunk a nyugathoz, amikor mi is EU és NATO tagok vagyunk. Tehát, nem ők, hanem mi vagyunk, akik szeretnénk az ukrán területeket. Igy lenne helyes.
2023. febr. 23. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/38 anonim ***** válasza:
25%

#11

A "nyugat" számára mi nem egyenrangú partnerek vagyunk hanem ugyanúgy kizsákmányolni való alattvalók mint amilyenek az ukránok.

Majd ha a magyar gazda annyi EU támogatás kap mint a holland, majd ha nem gyártanak külön kelet európának szánt termékeket alacsonyabb minőségben (élelmiszer, vegyiáru) akkor mondhatjuk hogy mi is a nyugat része vagyunk.

2023. febr. 23. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/38 anonim ***** válasza:
74%
11-es, azért nem mi vagyunk a hangadók egyik szervezetben sem, ebben gondolom egyetértünk. Az EU-ban gyakorlatilag a periférián vagyunk, mindig mindenkivel szemben állunk. De mivel sok EU-tag egyben NATO-tag is, és a Biden vezette USA-val is lelkesen keresik a konfliktust vezetőink, ezért a NATO-ban se tartozunk a fő sodorvonalhoz.
2023. febr. 23. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/38 anonim ***** válasza:
30%
12/13 de ettől még mi is tagok vagyunk. úgy beszéltek róla, mint valami idegen nemtom milyen társaság lenne, amihez semmi közünk sincs, ami nem igaz.
2023. febr. 23. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/38 anonim ***** válasza:
11%

Osztom a 10-es meglátását.

(Példa gyanánt a silány ukrán búza és kukorica már betett a hazai piacnak.)

2023. febr. 23. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/38 anonim ***** válasza:
25%

#15

Ha meg jelezzük hogy ezek a temékek nem felelnek meg az uniós előírásoknak akkor megint a magyarok keverik a szart és ukrán ellenesek.

Pedig csak annyit szeretnénk hogy hogy vigyék a p.csába a génkezelt fertőzött gabonájukat és adják el ahol akarják de ne nálunk.

2023. febr. 23. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/38 A kérdező kommentje:

Ukrajna az köztudottan hiperkorrupt ország, ahol még turbónacionalizmus is dúl, és mégis ilyenért kardoskodnak.


Azt nem értem még, Törökország időtlen idők óta szeretne EU-tag lenni, mégis elutasítják, de Ukrajnának meg mindent odaígérnek, a hivatalos blokkolások ellenére alternatívan megoldják a dolgokat, bár abban sok köszönet nincs.

2023. febr. 23. 13:25
 18/38 anonim ***** válasza:
79%
Jól fogalmaz a kérdező. Nem partnerséget akar a nyugat hanem " fennhatóságot".
2023. febr. 23. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/38 anonim ***** válasza:
82%
Látod kérdező, legalább van bennünk valami közös és közösen nem értünk dolgokat, mintahogy te nem érted Törökország helyzetét, én nem értem, hogy miért beszélsz az EU-ról és a NATO-ról 1/3 számban, amikor 1/1 számban kellene.
2023. febr. 23. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/38 A kérdező kommentje:

Mert kettős mércét alkalmazó, képmutató társaság, hisztérikusság és irányításmániásság is jellemzi őket.


Meg tulajdonképpen miben áll a hozzájuk tartozás ? Minden dolgot meg kell szavazni, vagy van, amiben simán lehet más álláspontot képviselni ? És ha végül semmiben sem értenek egyet ? Sőt mindenki arra megy, amerre jónak lát ?

2023. febr. 23. 13:30
1 2 3 4

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!