Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Miért akarná elfoglalni...

Miért akarná elfoglalni Putyin egész Kelet-Európát?

Figyelt kérdés
Sok olyat olvastam, hogy ha hagyjuk Oroszországnak elfoglalni azokat a területeket amire igényt tart Ukrajnában, akkor nem fog ám megállni hanem következnek a románok, lengyelek meg mi is. Mire alapozzák ezek az emberek ezt a kijelentést? Mi oka lenne rá ilyet tenni? Nincs itt akkora orosz kisebbség hogy ilyen lépést tegyen.

2023. febr. 25. 18:31
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
90%
Ki tudja mit akar, normális ember nem indít háborút, rengeteg ártatlan áldozat.
2023. febr. 25. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:
nem akar, de nem kenne hadserege sem.
2023. febr. 25. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 anonim ***** válasza:
100%
Mert nem 100.
2023. febr. 25. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 anonim ***** válasza:
Esetleg a mi hazánkosok, fideszesek nem.
2023. febr. 25. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 A kérdező kommentje:

1: Putyin már évek óta mondogatta, hogy milyen atrocitások érik az orosz kisebbséget ott Ukrajnában, de ezt nem hallotta meg senki. Biztos hogy megpróbálkozott már minden módszerel hogy rendezze a helyzetet, de mint látjuk a diplomáciai út nem működött.

Én elitélem a háborúzást, de ha egy kisebbséget ilyen fajta hátrányos megkülönböztetés és agresszió ér, mint ami Krímben történt, akkor leges-leges-legvégső esetben csak a katonai fellépés marad. Ez van. És ez történt ott is. Érdemes megnézni Oliver Stone: Ukrajna lángokban című 2016-os dokumentumfilmjét. Abból kiderül hogy mi történik ha nem nyugat-barát kormány jön hatalmora Ukrajnában és hogy mi kezdődött meg Krímben az Euromajdan után. Oliver Stone egy amerikai filmes, őrá talán nem akarjátok ráaggatni hogy orosz propagandista?!

2023. febr. 25. 18:55
 6/29 anonim ***** válasza:
Nem, a háború nem megoldás.
2023. febr. 25. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 A kérdező kommentje:
Nagyon nem az. De mit tehett volna, szerintem ez lett volna a legvégső amit akart volna, pláne egy testvérnemzet ellen. Azt viszont nem akarta hogy gyilkolják és elüldözzék a népét a földjükről. Mégsem lehet mindenki olyan nemzettelen mint a Rákosi, aki szó nélkül hagyja hogy 1947-ben kitelepítsék a magyarokat Csehszlovákiából.
2023. febr. 25. 19:23
 8/29 anonim ***** válasza:
58%

" Mi oka lenne rá ilyet tenni?"


Hitlernek volt rá oka?


Én teljesen elképesztőnek találom, hogy még mindig olyan, aki bekajálja ezt a kisebbséges baromságot.


" szerintem ez lett volna a legvégső amit akart volna, pláne egy testvérnemzet ellen. Azt viszont nem akarta hogy gyilkolják és elüldözzék a népét a földjükről."


Hasonló bullshit. Ha nem akarta, akkor miért lövette a földig az oroszlakta területeket? A te logikád szerint a nyugati és a középső részeknek kellene romhalmaznak lennie, de mégis az a terület pusztult el ahol nagyobb számban él orosz kisebbség. Nem érzed ellentmondásnak?


Putyin tipikus komcsi, a saját lakosságának életesem érdekli, hát majd akkor az ukrajnai orosz kisebbség... Te ezeket tényleg elhiszed? :D


Putyin nyíltan kijelentette, hogy Szovjetunio 2.0-t akar. Amikor Bush Grúzia NATO castlakozásáról beszélt akkor Putyin simán lerohanta Grúziát. Biztos za orr élő orosz kisebbség jogainak védelmében :D


Putyin birodalmat épít és a birodalmára veszélyes lenne egy szabad, EUhoz csatlakozó Ukrajna. Nem azért mert nyugat és NATO fegyverek, hanem azért mert "testvérnép" ami a határ másik oldalán van esetleg elkezd jobban fejlődni az előbb utóbb szemet szúrna az orosz lakosságnak és a nép nyíltan Putyin ellen fordulna - ahogy tették korábban is.


Ez a kisebbségi bullshit, a nácik, ufók, biolaborok meg a többi baromság csak etetés.

2023. febr. 25. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 anonim ***** válasza:
88%

"Elég értelmesen elmondta, hogy vissza akarja állitani a hajdan volt szvjetunió határait. Nem ismeri el a Nato-bővitést, és visszaköveteli a keleti országokat. Köztük mindket is.


A sok fiodeszes barom tróger állat fsszopó pedig ehez tapsol.


Éted te ezt?"


A nátó bövítés elleni felszólalásairól hallottam. De a többi állításodról nem. Tudnád csatolni valamilyen forrást? Nem vagyok fideszes ha ez érdekel

2023. febr. 25. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 anonim ***** válasza:
53%
Az usának volt joga a fél világon háburúzni? Rádásul az usa háborúinál, mindig van valami gyanús mellékszál, ami többnyire gazdasági érdekekről szól😃
2023. febr. 25. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!