Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Liberálisként nem értem, hogy...

Liberálisként nem értem, hogy iért kéne tárgyalni az oroszokkal? Az oroszbarát szélsőjobb, beleértve miniszterelnökünket is, mindig mindják, hogy "csak tárgyalással és tűzszünettel lesz béke. Demiért kéne az agresszornak engedni?.

Figyelt kérdés
A háborúnak nagyon gyorsan vége lenne, ha Putler,mint az orosz fegyveres erők főparancsnoka kiadja a parancsot Ukrajna elhagyására, beleértve a Krímet is. És hagyni hogy Ukrajna NATO-tag legyen

2023. márc. 3. 16:54
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
50%

Igazad van, nem kell tárgyalni.

Végül is az ukránok mehetnek tovább meghalni az oroszokkal szembeni háborúban. Nyugodtan lehet várni, hogy az oroszok majd megunják és nem bombázzák tovább az infrastruktúrát, az utakat. Nem kell tárgyalni, tényleg nem fontos.

Elég ha azt megvárják hogy vagy kitörjön a harmadik világháború - amiben ugye mindenki elpusztul, az oroszok is, felesleges lesz tárgyalni - vagy megunják a nyugatiak hogy pénzt, fegyvert, katonát adnak a semmiért és ott maradnak egy tönkrevert, kiüresedett hatalmas romos temetőben az özvegyek meg árvák és az oroszok tárgyalás híján elfoglalták azt a területet amit csak akartak.

Ukrajna nem lehet NATO tag. A NATO alapszerződése tiltja meg, hogy háborúban álló országot felvegyenek tagnak, mert az egyben a NATO többi országának háborúba kerülését jelentené.

Mindenki tudja hogy Ukrajna nem lehet, nem lesz NATO tag, csak kihasználják, hogy az ukrán vezetés hülye és a saját országa elpusztítását végzi.

2023. márc. 3. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
39%
Liberálisként írni is megtanulhatnál.
2023. márc. 3. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
41%

"De miért kéne az agresszornak engedni?"

Mert jelenleg az agresszor az erősebb és nincs reális esélye az ukrán győzelemnek. Ezért célszerű lenne megelőzni a további vérontást egy békekötéssel.

2023. márc. 3. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
35%
A minap már megfejtették ezt: az itt eltöltött 50 év alatt, annyi félvér orosz-magyar gyerek születhetett, hogy a leszármazottak most állnak bosszút rajtunk, alvó ruszki ügynökként.
2023. márc. 3. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
27%

"Liberálisként nem értem" igen, sejtettük 😆

sztem eskü hogy ezek a magukat liberálisként tartó valakik mind trollok, nem csak itt gyk-n hanem a világban mindenhol.

2023. márc. 3. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
58%

Nem értem miért hangsúlyozod, hohy liberális vagy.

Ez olyan a mai világban mintha azzal dicsekedne valaki, hogy pelenkát kell hordania.

2023. márc. 3. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 Alex Fly ***** válasza:
73%

@2: attól, hogy tárgyalgatnak, még nem fognak a ruszkik eltűnni Ukrajnából. Ha akarnának, ezt minden tárgyalás nélkül azonnal megtehetnék. És annak sincs semmi értelme, hogy úgy teszünk, mintha a ruszkik tárgyalóképesek lennének és nekiállnának a hegyek egeret szülni; azaz születne egy megállapodás, amiről mindenki tudja, hogy az oroszok azonnal megszegik, már ha egyáltalán az életbelépését nem akadályozzák meg -ahogyan azt eddig tették...

Az pedig, hogy Ukrajna NATO-tag lesz-e, csak rajtuk és rajtunk (a NATO-n) múlik, a muszkáknak ebbe nincs semmiféle beleszólásuk.

2023. márc. 3. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
18%
Ki az a Putler?
2023. márc. 3. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
29%
Miért kellene tárgyalni? Mert egyenlőre a ruszkik tartják megszállva ukránia 20 százalékát nem pedig fordítva,egyenlőre putyesz tudná finggárakétázni kijevet nem pedig zselé moszkvát.
2023. márc. 3. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 A kérdező kommentje:
7. Azért hangsúlyozom ki, hogy liberális vagyok, mert-mint láthatod-a külpolitika kategóriába tettem fel a kérdést. Tehát elsősorban nem a katonai,hanem a politikai oldal érdekel
2023. márc. 3. 21:05
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!