Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Hány szankciós csomag kell...

Hány szankciós csomag kell Oroszország ellen?

Figyelt kérdés
A libsimédia azt harsogja hónapok óta, hogy Oroszország össze fog dőlni a szankciók miatt. A 10. szankciós csomagot fogadták most el. Hány kell összesen?

2023. márc. 3. 17:12
 1/6 anonim ***** válasza:
59%
Meg kellene kérdezni erről Orbán Viktor, merthogy ő irja alá az összeset :(
2023. márc. 3. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
18%

A szankciós csomag úgy működik, mint Orbán korrupt, nemzetgyilkos rendszere.


Elejével csak a nagyobb cégekre vetik ki a szankciót, aztán szépen menne egyre mélyebbre, bele a részletekbe, végül mindent áthatva.

2023. márc. 3. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
92%
Én fideszes vagyok de szerintem senki nem harsogta hogy össze fog dőlni, ez segíthet a háborút befejezni de persze nem biztos hogy lesz eredménye.
2023. márc. 3. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 konteós ***** válasza:
79%
#4 keress fel pszichomókust de gyorsan
2023. márc. 3. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
46%
nem fog összedőlni, az IMF szerint az év végére már növekedni is fog a gazdasága. Na meg hamarabb fognak a szankciók megszűnni mint hogy az átlag orosz megérezné . Japán is lazított a szankciókon, újra vásárol kőolajat oroszországtól
2023. márc. 3. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Lassú víz partot mos, a hidegháborús időkben is volt gazdasági hatása az embargóknak a keleti blokkra. Putyin meg kénytelen volt valamire felhasználni a hadiipara által megtermelt rengeteg hadianyagot és lőszert, amióta nem tudnak annyit ellődözni Afganisztánban.
2023. márc. 3. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!