Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Donald Trump (ha újra az USA...

Donald Trump (ha újra az USA elnöke lenne) nagyobb hajlandóságot mutatna az orosz-ukrán háború végetvetésének, mint a mostani Joe Biden vezette kormányzat?

Figyelt kérdés

2023. márc. 5. 18:22
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
43%
Mivel trampli putler bábja így valószínű, hogy feladná Kelet-Európát.
2023. márc. 5. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 Baluba ***** válasza:
74%
Valószínűleg őt kevésbé érdekli, hogy Oroszország megszáll valami számára teljesen jelentéktelen keleteurópai államot, kevésbé vagy semennyire nem támogatná az Ukránokat. Az is lehet, hogy nyomást gyakorolna rájuk, hogy fogadják el a 4 teljes megye elveszítését.
2023. márc. 5. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
100%
Lehet, de nem biztos.
2023. márc. 5. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:

A teitteren azt írta, hogy már régen lebombáztatta volna az egész orosz sereget ha ő lenne az elnök...

De eleve.

A pali kb 80 éves.

Soha nem fogjàk újraválasztani ahogy a mostani szerencsétlent se.

2023. márc. 5. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
0%

Trump bejelentette hogy újraindul. És azt is ,hogy ha megválasztják 1 nap alatt véget vet a háborúnak:) :)

https://www.youtube.com/watch?v=Hck0jkPFO6c


Nemrég érkezett Gdynia (Lengyel) kikötőbe egy izgi szállítmány.

A Lengyelek rendeltek 1000 Dél-Koreai K2 Black Pantert , és 1000 Borsuk gyalogsági harcjárművet.

Ezek nagyon nem azoknak néznek ki:) :)


https://www.youtube.com/watch?v=tiS_PNWwkcs


Ez a szuper kis csomag a szabadok földjéről érkezett:) :)

Kb 2 hete rakodhatták be őket, amit az orosz kéműholdak végig is néztek.

Mikor is jelentették be az oroszok hogy ideiglenesen felfüggesztik a START megállapodást? :)

Úgy néz ki nem nyugszanak az amígók.

Csúnyán meg fognak lepődni.:)

2023. márc. 6. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
57%
Hát a debil trottyos Bidennél jobb elnök lenne.
2023. márc. 6. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
42%

Szerintem csak az USA belföldi /politikai választási előnyszerzése miatt mondogatja, hogy meg tudná állítani az oroszokat,de Putyin úgy elhajtaná mint kutyát.. azt a nárcisztikust hatalom mániás hülyét, (Biden sem jobb Vezető)

Szóval nem történne semmilyen visszakozás az oroszok részéről,csak Trump lenne megint 4 évig az elnök az USA-ban, és ez csak választási előnyszerzési próbálkozás.

2023. márc. 6. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 Oliver_5555 válasza:
62%
Szerintem Amerika egy elég mocskos állam,q keze mindenben benne van biztos,hogy itt is van valami köze.Mindenbe bele kell szólniuk megkeverik a szart.Joe Biden szarosra gondolok.Amúgy meg Én hagynámm oroszországot és ukrajnát,mert minek szoljak bele egy vitába?Oroszország ugy is megnyeri ha kuldenek fegyvert ha nem.Oroszország még nem vette be a kegerősebb fegyvereit.Ha bevetné 2 nap Ukrajna már a térképen sem lenne rajta.Az ukránokról annyit hogy (tisztelet a kivetelnek) egy kibazott nácj ország,mennyi oroszt nyirtak ki évekkel ezelőtt és többet.A saját katonáit lelövik es Oroszra fogják,volt már rá példa.Zelensky minsig kunyeralja a pénzt amit lersze az ökrök küldenek is neki.Megszivja magat oénzzel es lelép.Az országáert biztos nem fog harcolni ez a bohóc mert beszari.Amugy os ki merne már Oroszországgak baszakodni.Nem értem ezt a felháborodást Ki szabadított fek minket a nemetektől 2.VH-ban?Nem Amerika nem aukrajna hanem Oroszország neki kell nyalni a seggét.Az Oroszok a civilekre figyelemre vannak hiába halnak meg ez egy háboru.
2023. márc. 6. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 Oliver_5555 válasza:
100%
8-aa vagyok.Saját velemény elfelejtettem odairni
2023. márc. 7. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
0%
Remélem nem választják újra. 2016-ban is csak orosz beavatkozással választották meg. Amúgy Bidenék jól csinalják amit csinálnak.
2023. márc. 7. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!