Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » A szíriai és a törökországi...

A szíriai és a törökországi földrengés a háttérhatalom műve volt?

Figyelt kérdés
Mi van ha mesterségesen generaltak, elrettentesul, hogy milyen pusztító tud lenni. Törökországban azon a helyen kB 100 éve nem volt semmi rengés. Erdekeskeppen utána Európa más országaiban is voltak kisebb rengesek.

2023. márc. 8. 09:05
 1/8 anonim ***** válasza:
86%
Nem.
2023. márc. 8. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
86%
Nem. Nem is értem, hogy ki kezdte el ezt a baromságot terjeszteni.
2023. márc. 8. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
87%
Igen, ettem egy konzerv babot és a földalatti parkolóházban repült ki a galamb.
2023. márc. 8. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
95%

"Nem is értem, hogy ki kezdte el ezt a baromságot terjeszteni."


Mindig elkezdik, amikor valami váratlan dolog - járvány, földrengés, gazdasági válság - történik. "Nem lehet véletlen".

2023. márc. 8. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Ha netán az is, úgysem tudjuk meg.
2023. márc. 8. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
15%
Azok után, hogy Törökországot, és Erdogant utálja a nyugat, valamint már most arra bazíroznak, hogy Erdogan majd bukni fog a földrengés miatt, nehezen tudom elképzelni, hogy az USA-nak nincs semmi köze hozzá, és csal véletlen eset történt.
2023. márc. 8. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Ja, ezek a gyíkemberek, meg Soros, Bidééé, Zeli, meg Ursula már a tektonikus lemezeket is tudják mozgatni..


Amúgy nem kell messzire mennünk, a moszkvai meg pétervári trollok kezdték el ezt a baromságot terjeszteni, hogy fokozzák az amerikai-török ellentétet. De még a törököknél se okozott ez a konteó brutális usafóbiát.

2023. márc. 8. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
68%
Igen, a nem létező háttérhatalom tehet róla.
2023. márc. 8. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!