Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Most, hogy megvádolták Ukrajná...

Most, hogy megvádolták Ukrajnát az Északi Áramlat felrobbantásával, ez annak a jele, hogy elkezdik a nyugati társadalmakat arra érzékenyíteni, hogy lassan elengedik Ukrajna kezét?

Figyelt kérdés
Nagyon nagy arcvesztés lenne a Nyugatnak, ha hagynák az oroszokat nyerni. Később pedig Oroszország újabb háborút indíthat Ukrajna ellen.
2023. márc. 8. 13:11
 1/9 anonim ***** válasza:
63%
Gondolod a fegyver lobbi és amerika lemond ukrajnáról? :D
2023. márc. 8. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
46%
Hivatalosan ukránbarát fegyveres csoport, ami nem egyenlő Ukrajnával. Ezt is csak a lakájmédia mosta össze.
2023. márc. 8. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
49%

Hát persze.


A retardjobberek pár havi rendszerességgel kitalálnak valamit, hogy a nyugat hogyan fog kihátrálni ukrajna mögül.

Ugyanez a műsort nyomták pl. az időközi USA választások előtt.


Uncsi, lapozzunk.

2023. márc. 8. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
35%
Látom még nem sikerült teljesen az átállás a pártirodánál....
2023. márc. 8. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Az a helyzet, hogy ez a helyzet tartható egy ideig, de évekig nem.

Az EU ban, gondolok a lakosokra elsősorban, fogy a türelem, nyilván óriási pénzeket is áldoznak erre.

Én a kezdetektől fogva azt mondom, nem megoldás az oroszok agressziója ( bár több szempontból érthető), de az sem megoldás, hogy Zelenszkij nem a nép, és Ukrajna jövőjét tartja szem előtt... nekik IS az a lenne a legjobb, ha nem lenne háború! Mit akar egy olyan országgal, ahol a 40 millióból 10 elmenekült, az ország 20 százaléka rommá lőve, stb.

Ezt be kell fejezni, az USA és az EU semmit sem tesz a béke érdekében, Zelenszkij pedig nem veszi észre ( lehet direkt) , hogy erre rámegy az országa.

Ezt akkor is figyelembe kell venni, ha speciel őket támadták meg....

2023. márc. 8. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
80%
Szerintem aki nem gyengeelméjű eddig is tudhatta, hogy a nyugati hatalmak keze van a dologban.
2023. márc. 8. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Én szerintem az oroszok voltak, csak a Nyugat se akarja beismerni, mert akkor választ kellene adni Oroszországnak.
2023. márc. 8. 13:40
 8/9 A kérdező kommentje:

#4

Nem vagyok fideszes, ellenzéki és putyinellenes vagyok, úgyhogy nem találtál a rakétáddal. Csak tartok attól, hogy Nyugaton megjelent a háborús fáradtság.

2023. márc. 8. 13:42
 9/9 anonim ***** válasza:

"Hivatalosan ukránbarát fegyveres csoport"

ciki hogy eddig gondolkodtak egy ilyen kifogáson

hogy egy nato fennhatóságú vizeken bemegy pár fanatikus, mélybúvárkodásra alkalmas felszereléssel és elkövet egy ilyet.

jaaaaa, hát várjámá, az usa is egy ukránbarát fegyveres csoport nem? 😆

2023. márc. 8. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!