Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Miért nem áll ki valaki az...

Miért nem áll ki valaki az oroszokat ért negatív diszkrimináció ellen?

Figyelt kérdés
Az orosz nép nem tehet sem a háborúról, sem Ukrajna megtamadasarol ennek ellenére a nép issza a levét az egésznek.

2023. márc. 13. 15:57
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
67%

Minden népnek olyan a vezetője, amilyet megérdemel.


Mindnek.

2023. márc. 13. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%
A nép Putyin miatt issza a levét az egésznek.
2023. márc. 13. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
89%
Mért, nemm ők válaszották Putyint? Nem sok ellenállást láttam a nagy vezérük ellen...
2023. márc. 13. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
67%
Az orosz nép is tehet róla, mert hatalmon tart egy ilyen vezetőséget, mindemellett a háborúval is egyetért a többség. Tisztelet a kivételnek.
2023. márc. 13. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
76%

Bár kicsit hátsó szándékot sejtek, de amúgy számomra is kérdéses pont, hogy hogyan segíti a háború megállítását az, ha amúgy mindenhonnan diszkvalifikáljuk az orosz kultúrát és az orosz embereket.


Mármint értem a logikát, hogy azt várnánk, hogy majd akkor az orosz emberek gyakoroljanak nyomást a kormányukra, de én az ellenkezőjére számítanék: az orosz emberek az őket ért sérelemért fogékonyabbak lesznek a nyugatellenességre, és inkább erősíti az összetartozásukat a putyini rezsimmel.


Szóval lehet, hogy naiv vagyok, de én inkább azt a poziciót venném fel, ami a nyugatot tünteti fel jó színben, és igyekszik "jobb" lenni az oroszokhoz, mint a saját kormányuk.

2023. márc. 13. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
80%
16:07: ennél azért bonyolultabb a kérdés, mert mára a putyini rendszer a legótvarabb fasiszta diktatúrává degradálódott, ahol egy háborúellenes rajzért árvaházba vágnak egy harmadikos gyereket, az apját meg lecsukják. Ilyen légkörben nehéz bármit tenni. De az biztos, hogyha egyszerre több millióan mozdulnának meg, azt már nem tudná elfojtani a maffiarezsim. Sajnos, ennek egyelőre nyoma sincs.
2023. márc. 13. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
43%

"Minden népnek olyan a vezetője, amilyet megérdemel."


Bocs, de ez baromság. Csak azért nem mondom, hogy coelhos közhely, mert még cinikus is. Egy ország társadalma, és politikája sokkal nagyobb tehetetlenséggel rendelkezik, mint hogy rá lehessen mondani, hogy egy rossz kormányt megérdfemlő nép megérdemli a szar politikusait.

2023. márc. 13. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
76%
#6, értelek, de ez engem nem cáfol: az orosz kultúra tiltása nem hiszem, hogy javítana.
2023. márc. 13. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
100%
Pont ezért megy a nyomás az orosz népre hogy váltsák le Putyint egy békepárti politikusra.
2023. márc. 13. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
75%
Értem bárki is kiáll, mert Orbán a miniszterelnököm? Ekkora baromságot.
2023. márc. 13. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!