Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Harkovban miért nem virágesőve...

Harkovban miért nem virágesővel fogadta a lakosság az orosz csapatokat tavaly, annak ellenére, hogy az orosz GDP/fő magasabb és Harkiv Oblast-ban az emberek többségének az orosz az első nyelve?

Figyelt kérdés

2023. márc. 18. 16:45
 1/10 anonim ***** válasza:
92%
Általában senkit nem fogadnak virágesővel, aki lődöz a városodra.
2023. márc. 18. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
32%
Nahát, csak nemhogy mégsem akar szinte senki Oroszországhoz tartozni a "nép"szavazás ellenére?
2023. márc. 18. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Csak komolyakat légyszi, ez tényleg érdekelne
2023. márc. 18. 16:50
 4/10 anonim ***** válasza:
7%
gondolom a nagy többség elment onnan, nem lehetséges hogy ezért?
2023. márc. 18. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Úgy érted a felszabadulás küszöbén pont az oroszpárti lakosság ment el onnan, horribile dictu nyugat felé? Az oroszok elől menekültek az oroszpártiak? Nem tűnik logikusnak
2023. márc. 18. 17:41
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
nem csak nyugatra lehet menni, keletre is, főleg ha oroszpárti. nem gondolod?
2023. márc. 18. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Ja hogy ők már tömegesen elmenekültek Oroszország anyácska irányába? Na ez már sokkal logikusabb! Van erre valami forrasod? Ez izgalmas megfejtés!
2023. márc. 18. 17:54
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

mivel úgy fogalmaztam hogy "gondolom" ezt tényleg csak gondolom.


szerinted majd a nagyságos nyugati sajtó beszámol arról hogy oroszországba

"menekülnek"(??!??!?)????? hát onnan mindenki fejvesztve menekül hát nem tudtad?


pl youtubon a patrick lancesternek láttam már videóit hogy a civil lakosság fogja a cuccát és megy mert ott háború lesz.

2023. márc. 18. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

8:


Értem.


Azt kizárhatónak tartod, hogy az orosz nyelvű harkovi népességnek esetleg mégsem volt elég vonzó az orosz modell? Az oroszországi élet ígérete? Ezt kizárnád?

2023. márc. 18. 19:21
 10/10 anonim ***** válasza:
71%

nem biztos. nem tudom.

de ezt a kérdést nem a mi szemszögünkből kell hogy nézd.

szerintem az orosz inkább "hazafi" az oroszt tekinti a földjének, és nem nézi a nyugatot jó szemmel.

ha téged kérdeznének ilyenről, evidens hogy nyugat irányba húzol, na ők nem biztos.


mielőtt valaki jönne azzal hogy az egyik mozgósításnál menekültek sokan, igen moszkvából. szerintem ugyanúgy különbség van gondolkodásban ott is moszkva és vidék között, mint nálunk bp és vidék között.

2023. márc. 18. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!