Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Ilyen ótvaros cikket, hogy...

Ilyen ótvaros cikket, hogy tud összehozni az amúgy független-objektív RTL?

Figyelt kérdés

[link]



Bár háborús bűnök miatt elfogatóparancsot adtak ki ellene, ez nem akadályozta meg Vlagyimir Putyint, hogy a hétvégén a megszállt ukrán Mariupolba látogasson. A látványosan bicegő orosz elnökről propagandavideó is készült. Az Ukrajnában Putyin parancsára tömegmészárlásokat és terrorbombázások sorát végrehajtó orosz hadsereg sokáig küzdött Mariupol elfoglalásáért, ami tavaly az ukrán ellenállás szimbóluma lett. Az orosz diktátor most először látogatott olyan ukrajnai területre, amit a hadserege törvénytelenül megszállva tart. A propagandavideón, amiben egy lakótelepen, este láthatjuk az orosz elnököt egy ponton, mintha valamilyen tárgy találná el Putyint, mellkastájékon. Vajon valaki megdobta, vagy csak véletlenül repült oda valami, esetleg egy állat lehetett? Vagy hozzá sem ért az ominózus tárgy Putyinhoz? Nézze meg a videót és döntse el.



2023. márc. 21. 00:24
1 2 3
 1/21 Alex Fly ***** válasza:
47%
Mi ebben az cótvaros"? Az a szarházi t~nyleg odapofátlankodott annak a városnak a romjaihoz, amelyet ő rombolt porig...
2023. márc. 21. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
53%
Teljesen jó cikk. Amit nem tudhatnank, vagyis nem írhatnak, mivel független média és ez vélemény, hogy valószínűleg csak egy dublőr, Putin a bunkerből sose fog kijönni.
2023. márc. 21. 02:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
59%
Senki nem mondta hogy független.
2023. márc. 21. 05:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
61%

Igazad van kéredző. Sokkal jobban az Origó rémhírkeltései (ami mellesleg bűncselekmény).


[link]


"Az oroszok elmondták, mi lesz a szörnyű válaszuk a Putyin elleni elfogatóparancsra"


"Teljes mértékben elképzelhető egy célzott csapás egy Onyiksz hiperszonikus robotrepülőgéppel az Északi-tengerről a hágai bíróság épületére."


Ilyen ótvaros cikket, hogy tud összehozni az amúgy SEM független-objektív ORIGO?

2023. márc. 21. 05:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
76%

Marhára nem tárgyilagos vagy objektív a cikk, amit linkeltél, ebben teljesen igazad van.


Ami nekem fura, hogy a magyar médiaviszonyok között neked tényleg az a felháborító, amikor egy médium Putyinnal szemben elfogult?

2023. márc. 21. 06:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
68%

Itt egy másik "cikk" az eseményről. Igaz, hogy 166 éve írták, de tökéletesen aktuális ma is:

[link]

2023. márc. 21. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 Dzsonszi ***** válasza:
45%

#6

Szerintem azzal van baja a kérdezőnek, hogy a liberálisok többsége ezt a cikket teljesen korrektnek és objektívnek tartja, aztán a jobbos médiumokat szidja agyba főbe, hogy mennyire pártatlanok.

És durva hogy nem veszik észre hogy mennyire fröcsög az ilyen cikkekből az író véleménye. Egy ujsag közölje velem a száraz tényeket, utána én eldöntöm hogy mit akarok gondolni, de ne a szerző mondja már meg nekem mit gondoljak. És igen ez a hulyeseg mindkét oldalon meg van, de valahogy mindig a liberálisok hangoztatják hogy ők független objektív tájékozottak, a fideszesek meg birkák, azt ehhez képest ilyen cikkeket megesznek.

2023. márc. 21. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
40%
8# Te linkelsz heti egy cikket, mi napi 6-ot. Ki a birka?
2023. márc. 21. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
71%

"Szerintem azzal van baja a kérdezőnek, hogy a liberálisok többsége ezt a cikket teljesen korrektnek és objektívnek tartja, aztán a jobbos médiumokat szidja agyba főbe, hogy mennyire pártatlanok."


Annyira egyet tudnék érteni veled, ha nem az sütne át a mondataidból, hogy te ezt főleg a liberálisokra érzed igaznak. Egyik nagy napilap sem objektív, és egyik sem tényszerű, eddig egyetértünk. Abban is egyetértünk, hogy egy csomó liberális gondolja magát felvilágosult, objektív igazlátónak, miközben csak süket birka módra nácizik, fasisztázik, orbánegyg.cizik, inflációzik. Ha akarnék sem tudnék belekötni.


Csak akkor a korrektség nevében te se felejtsd ki ebből a másik oldalt sem! Amikor valakinek az origo, meg a pestisrácok releváns médium, miközben a Telex féknyúz, én akkor én levegőért kapkodok. És most - légyszi, ez nagyon fontos - nem a tartalom objektivitására, hanem a SZÍNVONALÁRA és a gátlástalanság szintjére gondolok.

2023. márc. 21. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
36%
Igen nyilván csak a gonosz lipsik elfogultak az M1-en és Origo-n függő Fideszesek széles látókörrel rendelkeznek 😂
2023. márc. 21. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!